„Liberty Media“ gina sandorį su ISG

„Liberty Media“ gina sandorį su ISG
logo 2018 Lapkričio 14 d. 12:36, Getty Images / Red Bull Content Pool

Rugsėjį „Liberty Media“ pasirašė penkerių metų kontraktą su „Interregional Sports Group“ ir kompanija „Sportradar“, kurios gavo teisę priimti statymus tiesioginiame eteryje apie įvykius „Formulėje-1“.

Sandoris atnešė „Liberty Media“ 100 mln. dolerių, beje, pinigai sumokėti į priekį, bet ne visi šį sandorį palaiko. Visų pirma, statymų priėmimas neigiamai atsiliepė kai kurioms sporto varžyboms. Antra, neaišku, ką daryti su F-1 taikoma komandine taktika, pavyzdžiui kaip Sočyje, kai lenktynėse pirmavusiam Valtteri Bottui buvo įsakyta praleisti Lewisą Hamiltoną.

Telekonferencijoje su investuotojais „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase Carey‘us gynė naudingą kontraktą.

Chase Carey‘us: „Akivaizdu, kad sirgaliams patinka dalyvauti lažybose. Tai tik didina susidomėjimą mūsų sportu. Būdamas amerikiečiu, aš domiuosi „fantasy football“ ir manau, kad šis žaidimas tik išplečia NFL ribas. Tai gali padėti ir mūsų versle.

Dėl statymų sporte nėra nieko naujo, bet aš manau, kad mes galime pasiūlyti naujus ir įdomius scenarijus. Tačiau kartu reikia įsitikinti, kad viskas organizuota tinkamai, prisilaikant visų būtinų apribojimų“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas