„Liberty Media“ neatsisako galimybės lenktyniauti Londone

„Liberty Media“ neatsisako galimybės lenktyniauti Londone
logo 2019 Liepos 12 d. 11:56, Frans Zwart

Prieš kelias dienas buvo paskelbta apie tai, kad Silverstouno autodromo savininkai pasirašė penkerių metų kontraktą su „Liberty Media“ rengti Didžiosios Britanijos GP etapą. Tačiau nežiūrint į pasiektus susitarimus, „LIberty Media“ toliau tęsia derybas dėl lenktynių Londono gatvėmis.

„Mes domimės daugybe potencialių vietų, todėl derybos su Londonu yra tęsiamos, - sakė „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase‘as Carey. – Mūsų laukia nauja patirtis, todėl pažiūrėsime, prie ko prives šios derybos. Tačiau negali būti abejonių, jog trumpalaikėje perspektyvoje visas mūsų dėmesys bus sutelktas į Silverstouną – mes tęsime bendradarbiavimą, pasiremdami nauju kontraktu“.

Kartu Britų lenktynininkų klubo BRDC, kuriam priklauso Silverstounas, pirmininkas Johnas Grantas leido suprasti, kad naujoje sutartyje yra punktai, ginantys Didžiosios Britanijos GP etapo organizatorių finansinius interesus, jei F-1 kalendoriuje atsirastų lenktynės Londone: „Mes pripažįstame „Liberty Media“ siekį rengti lenktynes stambiuose miestuose. Jei tai „Formulei-1“ atneš naują auditoriją, tai gerai. Mes nesame prieš, o atvirkščiai – palaikome „Liberty“.

Suprantama, mus jaudina komercinė baimė dėl to, kad už 85 mylių nuo mūsų gali atsirasti, jei taip galima pasakyti, konkurentai. Mes ne kartą atvirai diskutavome su mūsų draugais iš „Formulės-1“ šia tema ir jie supranta mūsų nuogąstavimus. Todėl mes kartu sugalvojome susitarimų rinkinį, kurie apgins mūsų interesus tuo atveju, jei tam tikri įvykiai taps realybe.

Mes nekomentuosime komercinių susitarimų, bet manome, kad yra galimybė išgyventi dviem lenktynėms, jei tarp jų bus didelis laiko tarpas ir kartu bus paisoma mūsų komercinių interesų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821