Lietuvis išbandys „Toyota“ bolidą

Lietuvis išbandys „Toyota“ bolidą
logo 2005 Balandžio 01 d. 09:29, Arunas Baratinskas
F-1.LT turinio vadybininkas Arūnas Baratinskas laimėjo „Toyota“ rengtą konkursą ir turės galimybę jau balandžio 16 dieną išbandyti „Toyota TF104“ bolidą Paul Ricard žiede.
Konkursas buvo paskelbtas dar vasario mėnesį ir skirtas viso pasaulio žurnalistams, rašantiems „Formulės-1“ temomis. Jo sąlygos buvo gana sudėtingos: į klausimus apie sporto istoriją, sportinį bei techninį reglamentą ir, be abejo „Toyota“ ekipą, kiekvienas dalyvis atsakinėjo telefonu.
Slapyvardžiu AF1 tarp Lietuvos „Formulės-1“ gerbėjų žinomas Arūnas apie savo sėkmę sužinojo tik šį pirmadienį ir jau antradienį buvo pakviestas į Kelną (Vokietija) sudaryti sutarties, kuria „Toyota“ atsiriboja nuo nelaimių, kurias gali sukelti pasivėžinimas bolidu, bei apsvarstyti draudimo klausimų. Be to, būsimajam bandytojui buvo atlikti bolido kėdės matavimai.
A.Baratinskas dalyvaus parodomuosiuose važiavimuose, kurių metu turės galimybę įveikti tris Paul Ricard trasos ratus. Dvi dienas prieš tai jis dalyvaus treniruotėse kartingais, „Renault Clio V6“ automobiliu ir „Formulės-3“ bolidu, kurių metu, padedamas „Toyota“ pilotų Jarno Trulli ir Ralfo Schumacherio, susipažins su šios technikos valdymo ypatumais bei pačia trasa. Jau šeštadienį, balandžio 16 dieną įlips į 2004 metų modelio „Toyota TF104“ „Formulės-1“ bolidą.
Panašaus pobūdžio renginius ir konkursus organizuoja ir „McLaren“ komanda kartu su savo pagrindiniu rėmėju „West“.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821