Lietuviškas F1C modas!

2008 Gegužės 01 d. 01:16

Lietuviško "F-1 Challenge" modo idėja kilo keliems F-1 simuliatorių mėgėjams prieš porą metų, nusprendus, jog esami modai pernelyg netikroviški, o lietuviškieji online turnyrai - pernelyg žemo lygio. Taip saujelė entuziastų kibo į darbą ir dienos šviesą išvydo "Alternative Challenge" modas.
Šiuo metu vyksta "Champ Car Challenge" online turnyras, kuriame daugiau nei tuzinas lietuvių bei svečių iš užsienio šalių grumiasi Champ Car serija pagrįstame čempionate. Sezoną sudaro šešiolika tikrų trasų (penkios jų - ovalai), siūloma pilotuoti vieną iš šešiolikos lenktynininkų. Varžomasi ne tik asmeninėje, bet ir komandinėje įskaitose. Modas pasižymi kur kas detalesne fizika bei dėmesiu detalėms, nei begalės interneto platybėse pasklidusių žaidimo modifikacijų.
Lenktynės vyksta kiekvieną penktadienį. Pirmadienį bei antradienį dalyviai praktikuojasi, trečiadienį bei ketvirtadienį be praktikų dalyvių laukia ir dvi kvalifikacinės varžybos. Kelios savaitės sezono metu skirtos pailsėti nuo čempionato tvarkaraščio.
Jei susidomėjote lietuvišku modu, siūlome pabandyti jį patiems. Jei jis jums patiks - kviečiame dalyvauti, šiuo metu yra kelios laisvos vietos. Jei turite klausimų - pasistengsime atsakyti.
Daugiau sužinoti apie čempionatą bei modą galite mūsų puslapyje - http://altchallenge.blogas.lt

2008 Gegužės 01 d. 09:49

Geras, nezinojau kal lietuvoje yra zmoniu mokanciu kurti 3d trasas bei modeliuoti 3d masinas nuo nulio. =] Bet kazkaip man panasu, kad cia hebra napaisydami autoriniu teisiu sukiso viska ka geriausia rado intike neatsizvelgdami i autoriu interesus, truputi savo skinus, trasu paveiksliukus ir meniu pagrazino ir vadina tai jau savo unikaliu lietuvisku modu.

2008 Gegužės 01 d. 10:03

nu kaip jums tas f1c nepabosta :D

2008 Gegužės 01 d. 10:05

P.S. as Champ Car Challenge moda labai megdavau seniiau, nes is fiziku isspaude viska, kas imanoma, bet rfactor champ car... gerriau :D

2008 Gegužės 01 d. 11:36

Ne, čia tiesiog "hebra" netingėjo pasukt galvą ir pasidarbuot, sukurdami kažką savito, o ne įsteigė dar vieną iš dešimčių nepilnamečių organizuojamų turnyrų (nawjas trn). O fizika neturi nieko bendro su originaliu Champ Car modu ar dar kuo - viskas padaryta nuo nulio. Siūlau pirma išmėgint.
:)

2008 Gegužės 01 d. 13:48

Iš video sprendžiu kad dar ir su TC turnyre važiuojat? :(

2008 Gegužės 01 d. 14:42

Ne visai savo noru, bet taip. Be TC per didelis skirtumas rikiuotėje :(

2008 Gegužės 30 d. 16:53

Tikrai labai gerai viskas padaryta, galiu drąsiai parekomenduot išbandyt =]

2008 Birželio 01 d. 23:13

ant rf reikejo gal kazka tokio pabandyti.

2008 Rugpjūčio 15 d. 19:24

"Champ Car Challenge" sezonas artėja į galą, Rugsėjį prasidės naujas "Seventies Challenge" čempionatas. Yra kelios laisvos vietos galvą turintiems pilotams. Mašinas pamatyt galima čia: http://www.ipix.lt/galleries/20798374/ daugiau informacijos čia: http://www.blogas.lt/alt70 :)

2008 Rugpjūčio 15 d. 23:09

Skirtumas yra, ir jis toks, kad jūsų miriaduose modų, sukurtų tik akiai patraukt ir neturinčių nei kruopelės realistiškumo, jūs nieko daugiau ir neieškot. O septyniasdešimtųjų mašina asmeniškai turbūt net iš boksų neišvažiuotum, ka bekalbėt apie dviejų valandų lenktynes Nordšleifėje. Aišku, nėro ko ir lyginti paauglių rujos, važiuojančios su visomis pagalbomis Sepanguose ar Bahreinuose su Alternative Challenge bendruomene. Modo fizika sukurta nuo nulio, kai tuo tarpu jūs matyt niekas to išvis nebandėt ir nesuprantat. Tad teikis nešnekėt apie tai, ko nenutuoki. Geriau pats parsisiųsk modą ir pabandyk, jei išeis, pavažinėt. Jei ne tik kakarinę laidyt sugebi, o ir mąstyt, turbūt 180 laipsnių požiūrį pakeisi. Bet ši tema ne kvailiams į klausimus atsakinėt.

2008 Rugpjūčio 16 d. 10:01

Tavo turnyras tipo rimtas labai? Pats be aidų nepavažiuoji turbut, o tuose paauglių turnyruose su aidais pasikrautai kaip reikalas Mailaizijose, Bahreine.
Modo fizikos nuo 0 neįmanoma sukurt, o tiksliau, ne tau suaugeli su notepadu redaguot originalius failus ir paskui kaip šventai karvei traktuot, kad kūrei nuo nulio. Aš pats tau siūlau išbandyt savo modą, kad įsitikintum, kad esi bukesnis už buką.

2008 Rugpjūčio 16 d. 21:44

Prašom :) http://www.youtube.com/watch?v=iDCHJaDBrzU

TOP naujienos

F-1.lt pulsas