Liko nedaug. Ko tikites is naujo sezono?

2018 Kovo 12 d. 21:48

Tikiuosi artimos kovos tarp Mercedes, Ferrari ir Redd Bull.. Gal ir Maclaren komandai pavyks isipaisyti i sia kova?

Kovo 01 d. 22:44

Bent komandu pavadinimus parasyk taisyklingai...

Kovo 01 d. 22:44

Esmes tai nekeicia. Ar prisiknist norenai?

Kovo 01 d. 22:44

noreno prisiknist mat gūdročius.

Kovo 01 d. 22:44

Arčios kovos dėl podiumo į kurią įsipaišys ir Torro Roso

Kovo 01 d. 22:44

Malaaren tai ljewakai, wat fors inDja tai pawaris manau

Kovo 01 d. 22:44

Norenai ar nenorenai, bet Maclarenai nepavarenai.

Kovo 01 d. 22:44

Tikiuosi artimos kovos tarp Mercedes, Ferrari ir Red Bull.. Gal ir McLaren komandai pavyks isipaisyti i sia kova?
Klausykit jus lituanistai, tiosiog nepataikiau i knopkes telefono.. :))

Kovo 01 d. 22:44

Tai rodys Formule-1 per kažkur lietuviškai ar ne?

Kovo 01 d. 22:44

Viasat Motor tai rodys, tik per Viasat sport baltic, neaisku ar rodys lietuviskai, tuo labiau per TV6 kartojimus kas Viasat neturi.. Geriausia butu, kad rodytu per Viasat Motor HD kanala su Lietuviu komentatoriais.. Arba galetum kalba pasirinkt

Kovo 01 d. 22:44

Nerodys. Nėra kovo programoje F1 transliacijų išvis, nei VSB, nei TV6. Be to, tokiu metu jau sukdavosi reklaminiai klipukai apie artėjantį sezoną, o dabar nieko. Neatsimenu kada paskutinį kartą tai buvo, bet panašu, kad baigėsi Lietuvoj F1 transliacijų era..

Kovo 01 d. 22:44

Nejaugi ant tiek nieks nežiūri? :/

Kovo 01 d. 22:44

Sveiki. Informaciją apie Formulės 1 transliacijas pateiksime artimiausiu metu – iki prasidedant naujam sezonui kovo 22 d. Australijoje. Geros dienos. Toki atsakyma gavau

Kovo 01 d. 22:44

Toki pati ir aš gavau, jie neturi išsipirke tu teisiu, nes MTG buvo pirke iki 2017 metu sezono. 2018 sezonui jie nieko nebuvo nupirke ir nezinau ar per savaite susitars ir pirks jas. Jei pirks tai klausimas koks ar visa paketa su savaitgaliniais ar tik su lenktynemis, ir zinoma, kokie planai su HD kokybe. Nenustebkit jei sugalvos nusipirkti ipusejus sezonui... O Viasat Motor HD su lietuvisku garso takeliu, na sunkiai tiketina, kadangi kad ir prekinis zenklas prasideda su viasat, bet suo metu jie priklauso skitngom kompanijom. Viasat Motor HD yra MTG kiseneje , Viasat Sport Baltic yra ALL MEDIA BALTIC kiseneje. Mano nuomone viaplay tikrai bus ispirkta nes, nauja F-1 platforma rodis daug ir jie tiesiog ja perpirks uz patrauklia kaina ir pateiks kaip savo.Buvo skelbta apie viasat atsinaujinima i hd platforma, jog rodis vsb hd formatu per pirmaji ketvirti berods tai va tuoj tas ketvirtis pasibaigs o kvepia tik eurolyga ir uefa ciampionu lyga ir tai kabelines kliantams... Tad galim pasidziaugti uz latvius jie berods siais metais matis per ,viasat motor hd su latviskais komentatoriais :)

Kovo 01 d. 22:44

Įdomu čia su tuo VSB. Ne tai, kad aš jį žiūriu labai. Bet kaip suprantu čia bus susiję su F1 TV Pro paleidimu, nes servisą Liberty paleidžia tik tose šalyse, kuriose nėra išskirtinių transliacijos teisių. Žinoma, klausimas kiek šita mikroskopinė rinka iš viso įdomi Liberty, bet prie skaičiau pridėt nekenktų. Tiesa, prie pirmų šalių, kuriose paleidžiama F1 TV Pro Lietuvos nėra.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas