M. Andretti ketina tapti pagrindiniu „Sauber“ akcininku

M. Andretti ketina tapti pagrindiniu „Sauber“ akcininku
logo Spalio 08 d. 21:24, Sauber

Buvusio F-1 piloto Michaelo Andretti vadovaujama kompanija ketina įsigyti kontrolinį „Sauber“ akcijų paketą ir perimti valdžią į savo rankas.

Manoma, kad M. Andretti baigia sudaryti sandorį dėl 80 proc. akcijų pirkimo už 350 mln. eurų. Sandoriui įvykus, amerikiečiai perimtų „Sauber Motorsport" ir „Sauber Engineering“ padalinių kontrolę.

Kovo mėn. M. Andretti įsteigė „Andretti Acquisition Corporation“, kurios tikslas buvo pritraukti bent 250 mln. dolerių.

„Andretti“ sėkmingai dalyvauja „IndyCar“ čempionate. Taip varžosi „Formulės-E“ bei „Extreme E“ čempionatuose.

Gandai apie „Andretti“ susidomėjimą „Sauber“ sklandė seniai. F-1 komandą 2016 m. įsigijo Švedijos investicinė įmonė „Longbow Finance“. Pastaraisiais sezonais ji, valdoma „Alfa Romeo“ prekės ženklo, padidino savo darbuotojų skaičių dvigubai - iki daugiau nei 500. Komanda jau paskelbė, kad kitais metais jai atstovaus Valtteri Bottas. Ekipa kol kas neskuba patvirtinti antrojo piloto.

„Andretti“ atstovas spaudai atsisakė patvirtinti, kad kompanija siekia įsigyti „Sauber“.

„Ne paslaptis, kad „Formulė-1“ jau kurį laiką domina Michaelą. Per daugelį metų išnagrinėjome ir priartėjome prie daugelio galimybių, tačiau neturime nieko naujo, ką galėtume pranešti. Lenktynės yra mūsų didžiausia aistra. Jei atsirastų tinkama galimybė sugrąžinti Andretti vardą į F-1, mes ja pasinaudotume. Tačiau kol kas tokia galimybė mums nepasitaikė, todėl ir toliau daugiausia dėmesio skiriame čempionatams, kuriuose dalyvaujame“, - teigiama pranešime.

„Alfa Romeo“ komandos atstovas spaudai atsisakė komentuoti pasirodžiusius gandus.

Sauber F1 Team
Komanda: Sauber F1 Team 2021 sezono taškai: 13
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C41
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas