M. Andretti: noriu suteikti šansą JAV sportininkams (3)

M. Andretti: noriu suteikti šansą JAV sportininkams
logo Gegužės 19 d. 11:17, Formula-E

Michaelo Andretti teigimu, leidus jo komandai dalyvauti „Formulės-1“ čempionate, jis norėtų suteikti šansą jauniems JAV sportininkams.

Po pernai nesėkmingai pasibaigusių derybų bandant įsigyti „Sauber“ komandą, amerikietis dabar siekia į čempionatą patekti su savo komanda. Tačiau dabartinės F-1 dalyvės nenori į savo gretas įsileisti dar vienos ekipos ir su ja dalintis pinigais.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris pareiškė, kad „Formulei-1“ būtų naudingiau turėti ne JAV komandą, kurį vykdo programas „IndyCar“, „Indy Lights“, „Formulėje-E“, „Extreme E“ ir „Supercars“ čempionatuose, o JAV sportininką. Pats M. Andretti su tuo nesutinka.

„Mes norime būti amerikietiška komanda, kuri padėtų tobulėti Amerikos sportininkams. Kol kas nėra nė vienos komandos, kuri tai darytų. Štai kuo mes norime būti. Šiuo metu nėra kelio, kuriuo judant JAV sportininkai galėtų patekti į F-1. Mes norime būti tuo keliu, kuriuo sportininkai galėtų patekti į F-1“, - sakė M. Andretti.

Pernai buvo kalbama, kad M. Andretti įsigijus „Sauber“ komandą, jai būtų atstovavęs Coltonas Herta, pastaruosius kelerius metus lenktyniaujantis „IndyCar“ čempionate.

M. Andretti iki šiol laikosi savo nuomonės, kad minėtasis amerikietis yra vertas vietos „Formulėje-1“.

„Šiuo metu jis turėtų lenktyniauti F-1. Jis turi pakankamai talento. Tokiems kaip jis, Europoje baigiasi pinigai, todėl jie grįžta į JAV. Tad jis nusprendė grįžti į Ameriką. Aš noriu sukurti programą, kuri pasirūpintų jaunais talentais, lenktyniaujančiais dar kartingais. O jeigu jie būtų labai geri, ateityje galėtų varžytis F-1. Mes būtume ta komanda, kur padėtų jiems ten patekti.“


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 05/20 06:02 Atsakyti
amerikieciai moka tik tiesiai vazinet....
parte
IP: b7ca9af | 05/19 21:20 Atsakyti
Jie ir taip visur (beveik) pasaulio bambos, bet F1 - jokiu šansu!
montoyja
IP: e88ddf0 | 05/19 15:10 Atsakyti
Haas buvo amerikieciu komanda.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas