M. Binotto: Baku išbandysime kelias naujoves (4)

M. Binotto: Baku išbandysime kelias naujoves
logo 2019 Balandžio 23 d. 17:15, Ferrari

„Formulės-1“ sezono pradžia nepatenkinta „Ferrari“ komanda deda visas pastangas, kad nutildyti kritikų balsus.

Kaip žurnalistus informavo ekipos vadovas Mattia Binotto, artėjančio savaitgalio „Grand Prix“ etape  Azerbaidžane bus išbandytos kelios naujovės.

„Pirmosios trys lenktynės mums klostėsi ne taip, kaip norėjome, o bÅ«simasis „Grand Prix“ etapas bus ne ką mažiau svarbus.

„Ferrari“ ekipa Baku pateiks kelias naujoves, o tai bus pirmasis žingsnis tobulinant SF90 bolidą“, - aiškino M. Binotto.

„Tam itin kruopšÄiai pasiruošÄ—me - analizavome iki šiol surinktus duomenis, žiÅ«rėjome, kur dar galime patobulėti bei padirbėjome ties automobilio nustatymais bei jėgainės darbu trasoje“, - tikino italas.

„Formulės-1“ čempionato Konstruktorių įskaitoje „Ferrari“ kol kas užima antrąją vietą, tačiau 57 taškais atsilieka nuo pirmaujančios „Mercedes“.


Komentarai (4)
neonas
| 04/23 19:34 Atsakyti
Koks skirtumas, visvien su startegija susiknis
31m
| 04/23 19:20 Atsakyti
Butu gera naujove, kad nepliurptu o dirbtu. Dar butu naujove, kad kvailu taktiku ir sprendimu nepriimtu lenktyniu metu. Leistu leklerui laisvai kovot. Tokios naujoves duotu naudos tikiu.
Larensas
| 04/23 19:18 Atsakyti
šaunuoliai. visi kiti poilsiauja, o fiatas sunkiai dirba, norėdamas laimėti. ir neabejotina, kad po paskutinio etapo bus toje vietoje, kurioje ir nusipelno būti.
×

TOP naujienos