M. Binotto: esu labai patenkintas, bet labai pavargau

M. Binotto: esu labai patenkintas, bet labai pavargau
logo 2019 Rugsėjo 08 d. 19:29, Ferrari

„Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto yra labai patenkintas Charleso Leclerco darbu, kuris Monzoje iškovojo „Ferrari“ pergalę pirmą kartą nuo 2010 metų ir visa ekipa, nes jau antrą savaitgalį paeiliui jai pavyksta nudžiuginti savuosius tifozius...

Mattia Binotto: „Tai fantastika. Nevaidina vaidmens kas jÅ«s – komandos vadovas ar mechanikas – pažiÅ«rėkite, kaip visi džiaugiasi. Mums visa savaitė susiklostė labai palankiai. Po sunkaus sezono starto iškovoti antrąją pergalę paeiliui – ypatingas pasiekimas, juo labiau, kad dabar mes laimėjome Monzoje, Italijoje, mÅ«sų sirgalių akyse. Žodžiu, mes esame labai laimingi.

Charlesas Leclercas sulaikė varžovų spaudimą ir šis spaudimas jį tik sustiprino. Jis labai šauniai pilotavo, o po vasaros pertraukos jo darbas nusipelnė didžiausių pagyrų – tai buvo matyti iš to, kaip jis šiandien gynė savo poziciją nedarydamas jokių klaidų.

Aš taip pat norėčiau padėkoti komandai, mes panaudojome gerą taktiką, teisingai parinkome padangas, nors gintis buvo sudėtinga, nes po sustojimo spaudimas buvo labai didelis, nors antrosios atkarpos pabaigoje tapo kiek lengviau.

Mes supratome, kad geriausias bÅ«das pozicijai apginti bus kietosios sudėties padangos, žinojome, kad galėsime atremti varžovų atakas bent jau tiesiosiose, bet kartu reikėjo išlaikyti aukštą tempą iki pat finišo. Manau, kad tai buvo drąsus, bet teisinga sprendimas.

Praėjo daug metų nuo mÅ«sų paskutinės pergalės šioje trasoje, o šiandien lenktynės vyko itin aštrioje kovoje – esminiu faktoriumi, regis, buvo tai, jog mes startavome iš „pole“ pozicijos ir sugebėjome išlaikyti lyderystę. Esu labai patenkintas, nors ir labai pavargau.

Kai dėl Sebastiano Vettelio, tai aš dar nespėjau su juo pasikalbėti – labai gaila, jog jis padarė klaidą, kai jau vijosi Bottą, nes Sebastianas taip pat galėjo nuvažiuoti geras lenktynes“.



Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794