M. Binotto: esu nusivylęs varžovų komentarais (29)

M. Binotto: esu nusivylęs varžovų komentarais
logo 2019 Lapkričio 04 d. 12:23, Ferrari

Lenktynių savaitgalio Ostine metu FIA išleido direktyvą TD 039/19, kuri buvo atsakymas į „Red Bull“ komandos užklausą ir visa tai, daugelio ekspertų nuomone, buvo nukreipta prieš „Ferrari“. Po to daugelis pažymėjo, kad kvalifikacijoje „Ferrari“ mašinos buvo ne tokios greitos kaip įprasta. „Pole“ pozicija atiteko Bottui, o lenktynių finiše nė vieno „Ferrari“ piloto nebuvo ant podiumo.

Tačiau „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto kategoriškai neigia bet kokį ryšį tarp šių įvykių ir tvirtina, jog sunkumai, su kuriais jų komanda susidūrė šiame etape, yra nesusiję su jėgos agregatais.

Mattia Binotto: „Mums dar teks išsiaiškinti su šia technine direktyva. Savaitgalio metu mes negalėjome jos išnagrinėti detaliai. Ir per paskutines dienas mūsų jėgainėse nebuvo atlikta jokių pakeitimų.

Per šį savaitgalį aš perskaičiau ir išgirdau begales komentarų dėl šios direktyvos ir jos įtakos mūsų mašinų pajėgumui. Girdėjau komentarų po lenktynių ir jie mane labai nuvylė. Mano galva, šeštadienį mes buvome labai arti „pole“, kaip ir ankstesnėse lenktynėse. Sebastianas galėjo ją iškovoti,  jei nebūtų pernelyg atsargus viename iš posūkių.

Leclercui iš pat ryto iškilo rimtų problemų – jis visiškai prarado trečiąją treniruotę ir buvo priverstas sugrįžti prie senojo motoro su mažesne galia. Apskritai, manau, kad žiūrint į jo pasirodymą kvalifikacijos finale, esu įsitikinęs, jog jis galėjo potencialiai iškovoti „pole“, jei ne rytinės problemos.

Lenktynių pirmoje atkarpoje abiem mūsų mašinoms iškilo problemų su sukibimu su trasa, tačiau rezultatai demonstruoja, kad mūsų problemos visai nėra greitis tiesiosiose. Todėl aš manau, kad švaistytis panašiais komentarais yra neteisinga, tai kenkia mūsų sportui“.


Komentarai (29)
masterpiece
| 11/04 17:09 Atsakyti
Mielieji, as nelabai suprantu, ko jus tikites is sito bico YZF, jis gi kazkada pamirso nika persijungt ir pakomentavo is kito accounto visiskai priesingai nei komentuoja is YZF accounto. Jus rimtai tikite, kad su juo viskas ok?
mariusis
| 11/04 16:27 Atsakyti
Antraštė turėtų skambėti taip: M. Binotto: esu nusivylęs YZF komentarais
Grengas
| 11/04 14:53 Atsakyti
YZF
11/04 14:22

O, dar vienas luzusiu pakabu itarinetojas. O kas negerai buvo su pakaba kad poto plaukiojimas pasibaige? Pati pakaba susitaise? O gal visgi padangos saltos / setupas tos valandos trasos buklei netiko ir Sebukas nemoka adaptuotis prie slidziu salygu? Zinom mes jo traukinisto sugebejimus. Uzlauzia posukyje vaira ir stebisi kodel understeeras eina.

YZF, gerai varai :) Bet būtų svariau, jeigu pateiktum kažkokių argumentų, o ne tiesiog "žinom mes jo sugebėjimus", "nemoka adaptuotis"... Aš pateikiau labai panašų pavyzdį: 2017 Japonijos GP - pirmame rate prarado labai panašiai pozicijų, pradžioje tikrai atrodė, kad miega ir slidinėja, bet vėliau pasitraukė dėl gedimo. Jeigu man pateiksi kokį kitą pavyzdį, kur jis visą ratą panašiai nemokėjo prisitaikyti prie šaltų padangų ir prarado krūvą pozicijų, tada diskusija bus įdomesnė. Iš vienos pusės aš visiškai sutinku, kad Vetellis tikrai nemoka prisitaikyti prie bet kokio bolido (kaip kad mokėdavo Alonso), bet iš kitos pusės netikiu, kad staiga vieną savaitgalį užmiršo, jog prieš startą reikia pašildyti padangas...
Trespasser
| 11/04 15:17 Atsakyti
Žmonės kam jūs ginčijatės su žmogumi pas kurį su galvą problemos, nu gi akivaizdi dėmesio stoka dėl ko ir bando rasti ją po tais straipsniais kur tam didžiausias šansas. Nekreipktis dėmesio ir tiek. Kaip sakoma duok asilui kelią.
Fekkalli
| 11/04 21:46 Atsakyti
atidesni ir blaivus ziurovai turejo pastebet, kad blokuoja pastoviai kairi priekini rata. Ta pati kuris po pakabos sulauzymo pakibo ore. Tai yra labai tiketina, kad dar pries starta pakaboj buvo disbalansas ir butent tas ratas jau tada ''svere'' maziau.
Bet zinant veteli ir objektyviai apzvelgiant vien sio sezono jo nesamones, tai minciu kyla ivairiu.
Sandbag
| 11/04 15:40 Atsakyti
Yzf nemoka vaziuot sakai. Na kas tada moka? Zmogau, rimtai argumentuok ta ka rasai, nes kitaip diskusija gaunasi darzelio lygio. #YZF zino
YZF
| 11/04 15:53 Atsakyti
Sandbag
11/04 15:40

Yzf nemoka vaziuot sakai. Na kas tada moka? Zmogau, rimtai argumentuok ta ka rasai, nes kitaip diskusija gaunasi darzelio lygio. #YZF zino

Moka Leclerkas, kuris dejo jam pro sona. Va tau lygis. Virskink.

Prisimenate Bahreina? SV nesuprato kodel staiga jo 'gala nunese'. Jis megejas nesuprasti kas dedasi su masina. Begiai gerai, kol jie yra. Poto prasideda nezinojimai kas vyksta.
YZF
| 11/04 16:36 Atsakyti
Sandbag
11/04 16:02

Virskinu, jei greitesnis uz Vet tai moka jei letesnis tai ne. Tai Vet gaunasi linija kuri skiria mokancius ir nemokancius vaziuot. #YZF zino

Nefilosofuok apie gyvenima. Kalbam apie du Ferrarius ir kuris is ju geriau vaziavo o kuris niekaip negalejo susidoroti su priekiu
Vandamke
| 11/04 19:07 Atsakyti
Klepsidra
11/04 16:23

1. neatsibosta 2. pasiziurek i veidrodi

Pasiziurejau, man taip pat patiko Alonso, bet man tokios paranojos tikrai nera, kai ant jo kas pastumia. Tai darykis isvadas, gal jau laikas pas specialista apsilankyt , kol visiskai neuzsigruzinai, nes tavo 9 is 10 komentaru, tai pilni sarkazmo ir noro kitus pazemint/igelt. Nemanau, kad tai sveiko zmogaus bruozas.
SliMMaz logo rėmėjas
| 11/04 14:06 Atsakyti
YZF
11/04 13:36

Sky Davidsonas atidziai perziurejo SV starta - niekur masinos neapdauze, SV pats irgi sake komandai per radija kad niekur masinos pirmame rate neapdauze. Hebra niekaip negali isikalti i galva kad bicas 'totaliai isejo is komforto zonos'. #realybe

Itartinai daug jis ten plaukiojo po ta trasa visus praleidinedamas, speciau nuo pat starto su pakaba kazkas netvarkoj buvo
×

TOP naujienos