M. Binotto: „Ferrari“ greitesnė už varžovus dėl kitokių variklio režimų

M. Binotto: „Ferrari“ greitesnė už varžovus dėl kitokių variklio režimų
logo 2019 Kovo 29 d. 23:13, Ferrari

Ferrari“ vadovas Mattia Binotto mano, kad ekipai pavyko Bahreino GP treniruotėse pranokti varžovus tik dėl to, jog pastarieji važiavimų metu naudojo kitokius variklių režimus.

„Šiandien visą dėmesį skyrėme sau, savo problemoms bei naujovėms, kurias sukūrėme po Australijos GP. Tiesiog norėjome išspręsti problemas, su kuriomis teko susidurti“, - pasakojo M. Binotto.

Italas nesureikšmino antrose treniruotėse Sebastiano Vettelio užfiksuoto rezultato, kuris buvo 0,6 sek. geresnis nei „Mercedes“ atstovo Lewiso Hamiltono.

„Kiti bus stiprūs šeštadienį. Tai akivaizdu, pakanka pasižiūrėti į GPS duomenis. Greitis tiesiosiose - mes naudojome kitokius variklio režimus nei varžovai. Tad rytoj tikiuosi labai atkaklios kovos.“

„Svarbu nesiblaškyti ir toliau išlikti susitelkusiems ties savo darbu. Dabar mūsų situacija yra geresnė nei buvo Australijoje. Tai visiškai kitokia trasa. Taip, dėl trasos ir dėl įdiegtų atnaujinimų mums nereikia spręsti problemų, su kuriomis buvome susidūrę Australijoje.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066