M. Binotto: „Ferrari“ ne tiek greita kaip varžovai (5)

M. Binotto: „Ferrari“ ne tiek greita kaip varžovai
logo 2020 Vasario 21 d. 18:32, Ferrari

Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto be ypatingo optimizmo vertina naujosios SF1000 greitį – ratų įveikimo analizė rodo, jog jų mašina nėra tiek greita lyginant su varžovais.

Mattia Binotto: „Jei kalbėsime apie greičio skirtumus, tai reikia turėti galvoje skirtingą degalų lygį bakuose, bet jei vertinsime tik mūsų greitį, tai nemanau, kad mes esame tiek greiti kaip varžovai. Dabar esu ne tiek optimistiškai nusiteikęs kaip per žiemos bandymus praėjusiais metais. Manyčiau, kad pagrindiniai varžovai yra greitesni už mus.

Sunku pasakyti, kiek jie yra greitesni. Artimiausiomis dienomis mes pabandysime tai suprasti, išanalizavę surinktus per bandymus duomenis. Bet pasikartosiu, aš nemanau, kad mes esame tiek greiti kaip lyderiai. Ar mes dėl to baiminamės? Žinoma, mes nesame tiek greiti. Tačiau manau, kad dar kol kas anksti spręsti, kas galėtų tapti ryškiais lyderiais.

Pirmos trys bandymų dienos – labai svarbios – mes surinkome daug informacijos ir dabar kur kas geriau suprantame bendrą vaizdą apskritai. Dabar reikia garantuoti, kad mes teisinga kryptimi modernizuosime mašiną.

Mūsų laukia labai ilgas sezonas, potencialiai 22 lenktynės – mes turėsime laiko, kad galėtumėm atsilošti. Pažiūrėsime, kaip klostysis įvykiai kitą bandymų savaitę ir Australijoje, todėl nereikia daryti toli siekiančių išvadų apie kiekvienos komandos sportinę formą.

Mes kol kas nedirbome ties maksimaliu greičiu ir neieškojome idealių nustatymų Manau, kad kitą savaitę situacija bus aiškesnė“.

Mattia Binotto patvirtino, kad jų komanda į Australiją atsiveš praktiškai tokią pačią mašiną, kokią mes matėme Barselonoje.


Komentarai (5)
fnatic
| 02/23 20:27 Atsakyti
Fernandoisfasterthanyou
02/22 08:10

most obvious sandbag ever

Nemanau, labai daug įtarimų kad Ferrari galimai aero vėl neveikia:
https://www.f-1.lt/nauja-ferrari-masina-turi-rimtu-aerodinamikos-problemu-n41359
https://www.f-1.lt/l-turini-sf1000-aerodinamika-neveikia-n41517
https://www.f-1.lt/m-binotto-ferrari-ne-tiek-greita-kaip-varzovai-n41512

Ir šita Mercedesas nemato Ferrario kaip konkurento:
https://www.f-1.lt/t-wolffas-pagrindinis-priesininkas-bus-red-bull-n41498

Žinoma čia tik bandymai ir aišku kad Ferrari tikrai nebus dugne ar per vidurį, jie galbūt šiuo metu bus trečia arba su Red Bulliu vienodai, nu bet kad greičiausi ar greitesni už Red Bull - sezono pradžioje tikrai ne.
Fernandoisfasterthanyou
| 02/22 08:10 Atsakyti
most obvious sandbag ever
tribeca
| 02/21 23:26 Atsakyti
Kazkaip liudna paskaicius, geriau isivaizduosiu kad jie slepia tikraji greiti kuri pademonstruos Melburne.
Telemetrijus
| 02/21 18:58 Atsakyti
"Sandbaginimas" prasideda :)
kart
| 02/21 18:56 Atsakyti
Buvo laiko klausimas, kol kažkas pasakys, kurie yra greitesni :D

"Manyčiau, kad pagrindiniai varžovai yra greitesni už mus."

"Sunku pasakyti, kiek jie yra greitesni. Artimiausiomis dienomis mes pabandysime tai suprasti, išanalizavę surinktus per bandymus duomenis."

Įdomu, ką jis čia turėjo omenyje į vieną interviu sudėdamas tokias mintis :))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas