M. Binotto: „Ferrari“ neturi užduoties šiemet iškovoti titulą

M. Binotto: „Ferrari“ neturi užduoties šiemet iškovoti titulą
logo 2022 Birželio 09 d. 10:18, Ferrari

2022 metais „Ferrari“ komandai pirmą kartą pavyko sukurti konkurencingą bolidą per pastaruosius metus, kuris yra pajėgus ne tik laimėti lenktynes, bet ir leidžia pakovoti dėl pasaulio čempionų titulo. Tačiau italų ekipos vadovas Mattia Binotto šio sezono tikslus įvardijo kaip „būti konkurencingais, o ne laimėti titulą“.

Interviu „BBC Sport“ M. Binotto detaliai papasakojo apie komandos prioritetus: „Mes iškėlėme sau užduotį būti konkurencingais 2022 metais. Tokiu būdu, mūsų tikslas – būti konkurencingais, o ne iškovoti čempionų titulą. Būtų labai neteisinga kalbėti: „Pabandykime laimėti pasaulio čempionatą, jei mes esame tiek stipriai konkurencingi“.

Turėti greitą bolidą – tai viena, o tapti čempionais – visai kas kita. Nėra abejonių, kad mes pabandysime pradėti naują pergalingą ciklą ir tapti čempionais ne vieną kartą, o ilgam įsitvirtinti pačiose aukščiausiose pozicijose. Bet manau, kad tam mums dar reikia laiko.

Mūsų vidinė nuostata iki šiol yra ta, kad reikia pasitempti ir tapti komanda, kuri būtų pajėgi kovoti dėl čempionų vardo. Tačiau tai nereiškia, kad mes šiemet stengsimės laimėti čempionatą, bet mes puikiai suprantame, jog tai nėra tas pats kaip būti pakankamai konkurencingais.

Komanda turi savų ambicijų. Kiekvienas, kas dirba „Ferrari“, tokių ambicijų turi ir mūsų darbuotojams nereikia apie tai kiekvieną kartą priminti. Svarbiau yra leisti visiems komandoje susikoncentruoti ties nuolatiniu tobulėjimo procesu ir žvelgti į kiekvienas lenktynes kaip į galimybę kažko išmokti naujo ir būti dar geresniais.

Svarbu būti susikaupusiems kiekvienam etapui, o ne galvoti apie situaciją pasaulio čempionato turnyrinėje lentelėje – tai visai kito lygio užduotis. Iš vienos pusės, tokiais žodžiais aš nuimu spaudimo dalį nuo komandos, o iš kitos pusės – būtų neteisinga, jei vadovybė keistų tikslus, kurie buvo apibrėžti iš anksto“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061