M. Binotto: Giovinazzi ir toliau yra mūsų planuose (1)

M. Binotto: Giovinazzi ir toliau yra mūsų planuose
logo Gegužės 16 d. 14:38, Alfa Romeo

Ferrari“ šią savaitę ne tik pranešė apie po 2020 metų sezono pasibaigsiantį bendradarbiavimą su Sebastianu Vetteliu, tačiau pristatė ir jo įpėdinį , kuriuo tapo „McLaren“ garbę šiuo metu ginantis Carlosas Sainzas.

Užsienio žiniasklaidoje buvo skelbiama, kad vokiečio vietą galėjo užimti ir su „Ferrari“ jau kurį laiką susijęs Antonio Giovinazzi, tačiau italų komandos vadovas Mattia Binotto atskleidė, kad 26-erių italui šis perėjimas būtų per daug ankstyvas.

„Antonio yra vaikinas, kurį aš labai gerbiu. Praėjęs sezonas jam buvo pirmasis „Formulėje-1“ ir jau dabar pereiti į „Ferrari“ būtų per didelė rizika.

Jis privalo nenuleisti galvos, kadangi mes stebime jo tobulėjimą ir esame pasiruošę padėti. Giovinazzi ir toliau yra mūsų planuose, bet jam reikia įgauti daugiau patirties „Formulėje-1“, – bendraudamas su „Sky Sport Italia“ kalbėjo M. Binotto.

A. Giovinazzi praėjusį sezoną su „Alfa Romeo“ bolidu iškovojo 14 taškų bei asmeninėje įskaitoje liko tik 17 vietoje.


Komentarai (1)
kart
| 05/16 16:42 Atsakyti
26-erių italui, kuris net už pensininką blogiau atrodo šis perėjimas būtų per daug ankstyvas :))) Viska tuo ir pasakyta. Važiuos Alfoje iki tol, kol atsiras kuo jį pakeisti ir tiek.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas