M. Binotto: L. Hamiltonas įrodė atvirkštinių startų būtinybę

M. Binotto: L. Hamiltonas įrodė atvirkštinių startų būtinybę
logo 2021 Lapkričio 16 d. 15:37, Pixabay

„Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas tapo lenktynių Brazilijoje didvyriu pagal lenkimų skaičių.

Jis laimėjo kvalifikaciją, bet jo rezultatas buvo anuliuotas komandai pažeidus techninį reglamentą, nes jo galinis sparnas neatitiko reikalavimų. Dėl to sprinte Lewisas startavo paskutinis ir prasiveržė į penktą vietą sprinto finiše.

Lenktynėse dėl vidaus degimo variklio keitimo jis prarado 5 pozicijas ir startavo 11-tas. Bet Hamiltonas vis tiek laimėjo lenktynes, beje, vien dėl gražių lenkimų trasoje. Negana to, „Red Bull“ atstovą Sergio Perezą jam teko lenkti net du kartus, kadangi pirmą kartą meksikietis sugebėjo kontratakuoti ir susigrąžinti poziciją.

Po tokio įdomaus savaitgalio atvirkštinio starto tvarkos idėją, kuris senokai naudojama jaunimo serijose, palaikė net „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto.

„Aš rimtai galvoju, kad atvirkštinė starto tvarka yra gera idėja, kadangi Brazilijoje mes matėme labai daug lenkimų ir gavome malonumą iš tokių vaizdų, - po lenktynių San Paule sakė M. Binotto.- Todėl manau, kad verta aptarti tokį formatą sprinto lenktynėse. Beje, man atrodo, kad čia nėra ko svarstyti, reikia tai kuo greičiau įvesti“.

Verta pažymėti, kad sirgalių apklausoje dauguma žiūrovų pasisakė prieš atvirkštinių startų tvarką ir šios idėjos kol kas nepalaiko „Formulės-1“ pasaulio čempionato organizatoriai.

„Interlagos", San Paulo
Trasa: „Interlagos", San Paulo (Brazilijos GP)
Ilgis: 4,309 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794