M. Binotto: mums pasisekė, kad lenktynės truko tik 44 ratus (34)

M. Binotto: mums pasisekė, kad lenktynės truko tik 44 ratus
logo 2019 Rugsėjo 01 d. 20:14, Ferrari

Komentuodamas pirmąją Charleso Leclerco pergalę, kuri taip pat tapo pirmuoju tokiu pasiekimu „Ferrari“ komandai šiame sezone, Mattia Binotto pabrėžė šios sėkmės svarbą.

„Jaučiame dvejopus jausmus, bet, žinoma, turime džiaugtis dėl Charleso, juk tai pirmoji jo pergalė, - sakė „Ferrari“ vadovas. – Šiandien jis puikiai nuvažiavo lenktynes, atakavo nuo pat pirmojo rato iki pat finišo, o ir apskritai, visą savaitgalį pilotavo be priekaištų.

Manau, kad jam buvo labai svarbu laimėti šias varžybas, jis buvo maksimaliai nusitaikęs į pergalę ir labai norėjo jos pasiekti. Dar džiaugiuosi ir todėl, jo šiame sezone jis jau turėjo kelias galimybes nugalėti, bet mes jas praradome. Pirmoji pergalė sezone labai svarbi „Ferrari“, net jei mes ją iškovojome tik etape Spa.

Prieš paskutinį ratą teko pasinervinti, juk Hamiltonas tuo momentu važiavo labai greitai – mes matėme, kaip jis atakavo Vettelį Blanchimont atkarpoje iki paskutinio posūkio, todėl reikėjo jį išlaikyti atokioje distancijoje. Mums pasisekė, kad lenktynės truko tik 44 ratus“.

Kai Binotto paklausė, ką ši pergalė reiškia jam asmeniškai, nes tai buvo pirmoji jo tokia sėkmė po to, kai jis tapo ekipos vadovu.

„Manau, kad Charlesui ji yra kur kas svarbesnė nei man, - atsakė jis. – Esu įsitikinęs, kad tai pirmoji jo pergalė, tačiau tikrai ne paskutinė“.

Kalbėdamas apie komandinę „Ferrari“ taktiką, kai Vettelis gavo instrukciją praleisti į priekį komandos draugą, kuris važiavo su naujesnėmis padangomis, Binotto sakė: „Mes turėjome anksti į boksus pakviesti Sebastianą, norėdami apginti mūsų pozicijas prieš „Mercedes“. Hamiltonas buvo pasiruošęs važiuoti į serviso zoną ir galėjo galiausiai mus aplenkti, todėl mums teko ko nors imtis. Kai jis vis dėlto liko trasoje, mes nusprendėme veikti atvirkščiai ir tai buvo akivaizdžiai geras sprendimas. Manau, kad mes neturėjome kito pasirinkimo.

Užtat Sebastianas Spa padėjo Charlesui, pasireiškęs kaip geras komandos kolega, o tai svarbu komandoje palaikyti gerą kovinę dvasią ir aš neabejoju, kad ateityje jis dar turės ne vieną šansą. Dar sezono pradžioje aš pasakiau, kad komandiniai interesai mums yra aukščiausiai visko ir šiandien mes tai pademonstravome. Mes padėjome Leclercui, nes jis buvo greitesnis, todėl tokiais atvejais panaudoti tokią taktiką yra būtina“.


Komentarai (34)
Fekkalli
| 09/01 21:08 Atsakyti
pala binotai, ka tu cia aiskini, pas mus saite sneka kad vistiek butu nepalenkes to leclerco
Pit Crew
| 09/01 22:00 Atsakyti
Džiaugsmo tai čia nelabai daug. Tipo Ferrari trasa, o sugebėjo vienas bolidas laimėti 1 ir 12 sekundžių skirtumu... Bet čia ne Ferrari, o Mercedes dominavimo problema....
tribeca
| 09/02 09:35 Atsakyti
Tiesiai sviesiai galejo pasakyti kad Veteli nurase ir komandos Nr.1 tapo greitesnis pilotas, nors ir su beveik 13 kartu mazesne alga.
kart
| 09/02 17:51 Atsakyti
egiduxx
09/02 17:36

Nežinau, bet man atrodo yra skirtumas kur kuris atvažiuos, nes iš šūdino bolido išspausti maximumą irgi parodo piloto lygį ir nusiteikimą, ar prieš sezoną kai carliui nedavėt šansų pakovoti su veteliu ben šitam sezone jau galvojot, kad ferrari bolidas bus ok? Nors koks skirtumas bolido pajėgumas aplamai, komandos draugai važiuoja su tokia pačia technika.

P.S. ir mano manymu pilotu prioritetai Ferraryje siuo metu skiriasi. Leclerco tikslas irodyti komandai, kad gali buti pirmas. Vetteliui nebera ka irodyti ir jo tikslas tik WDC. Bet kai akivaizdu jog eili karta Ferrari nekonkurencingi, tai gali atsiliepti ir per smegenine.
Realiai Alonso situacija paskutiniais metais buvo ta pati, tik tiek kad neturejo konkurencingo komandos draugo. Yra kazkur youtube dokumentika, kur kalbama apie tai, kaip Alonso paskutiniais metais visiskai pasikeite, tapo labiau uzdaras, be motyvacijos ir panasiai. Priezastis aiski - eili karta konstruktoriu feilas su bolidu.
egiduxx
| 09/02 18:18 Atsakyti
kart
09/02 17:51

P.S. ir mano manymu pilotu prioritetai Ferraryje siuo metu skiriasi. Leclerco tikslas irodyti komandai, kad gali buti pirmas. Vetteliui nebera ka irodyti ir jo tikslas tik WDC. Bet kai akivaizdu jog eili karta Ferrari nekonkurencingi, tai gali atsiliepti ir per smegenine.
Realiai Alonso situacija paskutiniais metais buvo ta pati, tik tiek kad neturejo konkurencingo komandos draugo. Yra kazkur youtube dokumentika, kur kalbama apie tai, kaip Alonso paskutiniais metais visiskai pasikeite, tapo labiau uzdaras, be motyvacijos ir panasiai. Priezastis aiski - eili karta konstruktoriu feilas su bolidu.

Ps. Vetelis irgi nelabai turėjo konkurencijos iš komandos draugų, richardas? Nebuvo motyvacijos, nes bulius nevalino? Atėjus i ferrus pas kimį vėl motyvacija atsirado, nors technika irgi nevalina?kimį išmetus ir paėmus čarlį vėl motyvacijos nėra, nes technika nevalina?
mariusis
| 09/02 19:27 Atsakyti
Kart, papilstei čia neblogai :) Tai vetteliui pagal tave viskas pateisinta, o kaip likęs peletonas, yra net tokių kaip Hulkenbergas, kurie išvis net ant podiumo nebuvę ir nebus, ką kalbėti apie čempiono titulą. Tai jie vapšė sugriuvę jau visaip kaip, tapo žmogiški :)Dėl to kad nieko nereikia įrodyti, čia motosportas, čia visi nori būti greitesni, būti bent greitesni už komandos draugą. Lenktyninkai, jų toks charakteris. Tokie išvedžiojimai tavo, ką aš žinau, tai kam tas vettelis išvis važiuoja? Silpnas jis yra psichologiškai, kaip tu sakai - žmogiškas, ir didžiąją dalį karjeros toks ir buvo, nes komandos draugai matėm kas tokie buvo. Tik atsiranda konkurencija ir viskas pas jį subyra. Jis yra komforto zonos žmogus ir reikia su tuo susitaikyti.
egiduxx
| 09/02 21:52 Atsakyti
egiduxx
09/02 21:44

Lempinė avarija prieš n metų, būsimus titulus, ir brandą šiuo metu, prieš specialių įvažiavimą hamiui šiknon po visų titulų būnant brandaus amžiaus ir senbuviu f1?

Susimaliau, kad čia apie alonsa tu rašai, aš supratau, kad hamį. Žodžiu kaip ir sakai galim netest čia tos diskusijos, nes į niekur ji neveda, tau vetelis nr1 ewer, kad ir kaip ar ką jis net ir akivaizdžiai ne taip padarytų, tu rasi jam pateisinimą, net dabar kai jau pradėjo leistis nuo čarlio, tu numeti psichologiniams aspektams, nors prieš sezoną tu nekartą minėjai, kad čarliui pirmam sezone prie vetelio šansų nėra ir jokie psichologiniai dalykai tada negrojo.
333+333
| 09/01 21:37 Atsakyti
Nebūtų ir neverkit čia nes būtų tikrai apsigynes
jv
| 09/01 21:54 Atsakyti
labai pasiseke, labai, dekokim SV...
nma
| 09/01 22:50 Atsakyti
visiems buvusiems ir esamiems konkurentams pasiseke, kad yra butent toks ferraris
×

TOP naujienos