M. Binotto: prie 2022 m. bolido dirbame nuo sausio mėnesio

M. Binotto: prie 2022 m. bolido dirbame nuo sausio mėnesio
logo 2021 Balandžio 21 d. 21:57, Ferrari

Ferrari“ vadovo Mattia Binotto teigimu, šių metų bolidas dar sulauks kelių atnaujinimų, bet tai bus viskas, nes komanda nuo metų pradžios didžiąją savo dėmesio dalį yra sutelkusi ties 2022 m. automobiliu.

Kadangi nuo kitų metų įsigalios naujas techninis reglamentas, daugelis komandų turi atsakyti į svarbų klausimą: kada nustoti dirbti ties šių metų bolidu ir skirti kuo daugiau dėmesio 2022 m. projektui? Sprendimą dar labiau apsunkina įsigaliojusios biudžeto lubos bei apribojimai aerodinamikos srityje - prasčiau pasirodžiusios ekipos pernai, šiemet daugiau gali praleisti laiko vėjo tuneliuose.

Po lenktynių Imoloje M. Binotto teigė, jog komanda yra patenkinta padarytu progresu palyginus su praėjusiais metais, tad gali skirti daugiau dėmesio kitų metų projektui.

„Manau, kad šių metų bolidas yra toks, kokio mes ir tikėjomės. Kol kas sutampa skaičiai gauti vėjo tunelyje su tais, kuriuos gauname trasoje. Tai yra puiku“, - kalbėjo M. Binotto.

„Ar jau metas skirti dėmesį 2022 m. projektui? Mes prie kitų metų bolido jau dirbame nuo sausio mėnesio. Tad komanda jau yra susitelkusi ties kitų metų projektu. Mes dar turėsime keletą atnaujinimų 2021 m. bolidui, bet tai tikrai nėra mÅ«sų prioritetas.“

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 169
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos