M. Binotto: R. Shwartzmanas vertas vietos „Formulėje-1“ (1)

M. Binotto: R. Shwartzmanas vertas vietos „Formulėje-1“
logo Rugsėjo 18 d. 20:59, Ferrari

Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto mano, kad ekipos narys Robertas Shwartzmanas yra vertas vietos „Formulėje-1“.

Rusijos pasą ir licenciją į Izraelio iškeitęs sportininkas jau kurį laiką priklauso „Ferrari“ jaunųjų lenktynininkų akademijai. R. Shwartzmanas 2019 m. tapo F-3 čempionu, o 2020 m. ir 2021 m. lenktyniavo F-2 čempionate. Pernai sportininkas nusileido tik čempionu tapusiam Oscarui Piastri.

Tiek 2020 m., tiek 2021 m. gale Abu Dabyje surengtuose bandymuose R. Shwartzmanas išbandė „Ferrari“ automobilius. Sportininkas pernai Abu Dabio trasoje vykusiuose važiavimuose vairavo ir „Haas“ komandos bolidą.

Šiais metais R. Shwartzmanas vairavo tik „Ferrari“ automobilius. Sausio mėnesį Fiorano trasoje sėdo prie 2018 metų SF17H vairo, o liepą Mugello trasoje išbandė 2021 m. SF21 bolidą.

M. Binotto yra patenkintas R. Shwartzmano darbu ir mano, kad jis nusipelnė vietos „Formulėje-1“.

„Robertas yra fantastiškas lenktynininkas. Manau, kad jis yra labai greitas, ypač už F-1 bolido vairo“, - kalbėjo M. Binotto.

„Visus tuos kartus, kai sėdo prie F-1 automobilio vairo, jis buvo labai greitas. Yra sportininkų, kurie būna puikūs, kai lenktyniauja F-3 ar F-2 čempionatuose, bet perėjus į F-1 jų greitis dingsta. Manau, kad su Robertu yra priešingai. Jis buvo greitas F-3 ir F-2 čempionatuose. O sėdęs prie F-1 bolido vairo jis išliko labai stiprus. Tad apmaudu, kad šiuo metu jis neturi vietos F-1 čempionate.“

„Šiemet jis dirbo daug su simuliatoriumi. Robertas stipriai prisidėjo tobulinant mūsų šių metų bolidą. Mano nuomone, jis patobulėjo. Dabar jis labiau subrendęs, nei buvo prieš metus. Todėl manau, kad jis yra vertas vietos F-1. Žinome, kad dabartinėje situacijoje nėra lengva. Bet tikimės, jog ateityje jam pavyks startuoti F-1.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 09/19 07:18 Atsakyti
Ne vien Shw. talentingas ir stiprus. Yra ten perspektyvaus jaunimo.Bet , kadangi visi ten esantys veikejai galvoja tik apie pinigus , is f1 kaip greit liks tik snipstas. Mano nuomone---nereikia iskart kojomis, pasigincijame.Taigi-daugiau komandu, kaip minimum 3 masinos komandoje, kvalifikacijose turi dalyvauti ir atsarginiai pilotai , starto rikiuote pagal kvalifikacijos rezultatus . Gal ir sudetinga, bet , kazka reikia daryti. Su pagarba Hat-skrybele.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas