M. Binotto: stebuklingų sprendimų iki Kanados GP nebus (3)

M. Binotto: stebuklingų sprendimų iki Kanados GP nebus
logo 2019 Gegužės 30 d. 23:35, Ferrari

Mattia Binotto teigimu, iki kitų lenktynių jo vadovaujamai „Ferrari“ ekipai problemų išspręsti nepavyks, bet komanda Kanadoje tikisi būti stipresnė.

Prieš prasidedant sezonui favorite laikyta ekipa per pirmas šešias lenktynes neiškovojo nė vienos pergalės. O Monake pagal greitį, specialistų vertinimu, italų komanda buvo trečia.

M. Binotto teigimu, ekipai nepavyks išspręsti problemų iki kitų lenktynių.

„Nemanau, kad Kanados GP lenktynės yra paskutinės sezone“, - kalbėjo M. Binotto.

„Manau, kad turime tobulėti su kiekvienomis lenktynėmis. Savo bazėje Maranelle pradėjome kelias programas, kurių pagalbą tikimės išspręsti problemas. Bet nemanau, kad iki lenktynių Kanadoje bus kokių nors stebuklingų sprendimų. Naudosime tą patį bolidą. Bet tai bus kitokia trasa, kitokia konfigūracija, kitokios padangos, kitokie nustatymai. Vienintelis dalykas, kurį mes galime padaryti, tai geriau pasiruošti lenktynėms dirbdami su savo simuliatoriumi. Kaip jau sakiau, tai nebus paskutinės sezono lenktynės.“

Manoma, kad Monrealio trasa, kurioje yra svarbi variklio galia, bus palanki „Ferrari“ komandai.

„Kol kas sunku pasakyti. Manau, kad Kanadoje būsime stipresni nei buvome Barselonoje. Bet „Mercedes“ vis dar turi geriausią bolidą. Galbūt laiko skirtumas bus mažesnis. Jei pasitaikys proga, mes būsime pasiruošę ja pasinaudoti.“


Komentarai (3)
deivec
| 05/31 11:57
Micius
| 2019 Gegužės 31 d. 07:39

Sezonas palaidotas, Mision Winnow gali visai nebedėt :D Nors sezono eigoje intensyviai dirbant, viena kita pergalė galima.

konstruktoriu tikrai taip. Pilotu iskaitoje nemanau. Nes bottas irgi atimineti taskus lengvai dabar gali...
egiduxx
| 05/31 10:26
Blemba tie mersai jei nebūtų verkave apie greitesnius ferrarius prieš sezoną, tai raudoni dabar būtų tikrai pirmave 😂
Micius
| 05/31 07:39
Sezonas palaidotas, Mision Winnow gali visai nebedėt :D Nors sezono eigoje intensyviai dirbant, viena kita pergalė galima.
×

TOP naujienos