M. Binotto: turime išspręsti problemas, jei nenorime, kad jos pasikartotų ir kitais metais (1)

M. Binotto: turime išspręsti problemas, jei nenorime, kad jos pasikartotų ir kitais metais
logo 2019 Gegužės 24 d. 22:57, Ferrari

„Ferrari“ vadovo Mattia Binotto teigimu, komanda turi kuo skubiau išspręsti ją kamuojančias problemas, priešingu atveju jos gali pasikartoti ir kitais metais.

Po žiemos pertraukos metu įvykusių bandymų italų ekipa buvo laikoma favorite, bet per pirmas penkias sezono lenktynes „Ferrari“ pilotai neiškovojo nė vienos pergalės, o nuo „Mercedes“ konstruktorių įskaitoje jau atsilieka 96 taškais.

„Darbas prie 2020 metų projekto prasidėjo jau seniai. Mes jau kuriame kitų metų bolidą. Vasaros pertraukos metu projektas jau bus stipriai pažengęs į priekį. Tad visos problemos, kurios taip pat gali būti susijusios su kitų metų bolidu, turi būti išspręstos kuo skubiau“, - sakė M. Binotto.

„Turime daug ko išmokti, tad tuo pačiu metu dirbame prie dviejų projektų - šių ir kitų metų bolidų. Tai, kas pasiteisins ant dabar naudojamo automobilio, bus perkelta į naują bolidą. Reikia suprasti, kad kitam sezonui skirtas automobilis nebus pradėtas kurti spalio ar lapkričio mėnesį.“

„Tam, kad pilnai patobulinti bolidą, jo koncepciją, reikia kelių savaičių. Tuo pačiu turime maksimaliai išnaudoti tai, ką šiuo metu turime. Jei prisimintumėte pirmas penkias lenktynes, buvo kelios, kuriose buvome stiprūs. Tad mano manymu, dar bus lenktynių, kuriose būsime stiprūs su dabartiniu bolidu.“

Komentarai (1)


deivec
| 2019 Gegužės 25 d. 12:46
nu va jau kaip ir aisku tiksliai ilgalaikeje perspektyvoje :)
×

F-1.lt pulsas