M. Brundle: C. Sainzas – tinkamas variantas „Ferrari“ (2)

M. Brundle: C. Sainzas – tinkamas variantas „Ferrari“
logo 2020 Kovo 22 d. 10:38, McLaren F1

Šių metų pabaigoje baigiasi Sebastiano Vettelio kontraktas su „Ferrari“, o Carloso Sainzo – su „McLaren“. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, dabar – „Sky Sport“ komentatorius Martinas Brundle'as mano, kad ispanas rimtai gali pereiti į „Ferrari“.

Martinas Brundle'as: „Carlosas paveldėjo savo tėvo, dukart pasaulio ralio čempiono, mentalitetą. Jis parodė beveik vienodus rezultatus su Maxu Verstappenu, kai jie abu lenktyniavo „Toro Rosso“, bet ten buvo priimtas politinis sprendimas, kad toliau būtų išvengta dviejų porų sūnų ir tėvų priešpriešos tuose pačiuose boksuose. Jie pasirinko Verstappeną, bet Carlosas buvo rimtas Maxo priešininkas ir partneris.

Manau, kad „Ferrari“, jei išeitų Vettelis, turi du tinkamiausius variantus – Sainzą arba Ricciardo. Todėl „McLaren“ turi pagrindo nerimauti, kol jie nepratęsė kontrakto su ispanu“.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 03/22 17:48 Atsakyti
ar fiatas moka brundlei už reklamą, ar jis tiesiog liūdi dėl savo neišsipildžiusių svajonių? neseniai apie hamiltoną fiate sapaliojo, dabar sainzą. koks bus kitas brundlės pasirinkimas?
Tech
| 03/22 16:00 Atsakyti
Kaip ir teisingai butu. Bet kazkaip sunku butu isivaizduoti Ferrari su dviem jaunos kartos atstovais, neturint bent 1 is sunkiosios artilerijos.
×

TOP naujienos