M. Brundle‘as apie K. Raikkoneną „Sauber“ gretose: yra daug jaunų vyrukų be vietų boliduose kitais metais (12)

M. Brundle‘as apie K. Raikkoneną „Sauber“ gretose: yra daug jaunų vyrukų be vietų boliduose kitais metais
logo 2018 Rugsėjo 12 d. 12:25, Ferrari

Vakar F-1 pasaulį sudrebino netikėta žinia. Vos pranešus, kad „Ferrari“ ekipa nepratęs sutarties po sezono su Kimi Raikkonenu, paaiškėjo, jog suomis kitus du metus lenktyniaus „Sauber“ ekipoje.

Pilotas susikeis vietomis su Charlesu Leclercu. Vis dėlto ne visiems patinka toks K. Raikkoneno sprendimas. Štai Martinas Brundle‘as mano, kad netrukus 39-ąjį gimtadienį švęsiantis K. Raikkonenas turėtų užleisti vietą jaunesniems pilotams.

„Leclerco perėjimas yra logiškas. Jis turėtų suteikti daugiau energijos Vetteliui ir visai komandai. Leclercui yra 20 metų ir „Ferrari“ gali jį paruošti ateičiai, ko jiems dabar ir reikia.

Raikkonenas yra geras ir populiarus pilotas, bet iš dalies aš norėčiau, kad jis pasitrauktų į šalį, kadangi yra daug jaunų, gerų vyrukų, kurie neturi vietos bolide kitais metais.

Estebanas Oconas yra labai geras to pavyzdys. Taip pat yra Stoffelis Vandoorne‘as, George‘as Russellas, kuris pirmauja F-2 čempionate.

Persikėlimas į „Sauber“ tikrai yra Raikkoneno karjeros pabaiga. Jis ten lenktyniaus iki 41-erių ir matyti tokį perėjimą tikrai yra keista.

Tačiau aš tuo pačiu tuo ir žaviuosi, kad jis nori ir toliau lenktyniauti. Tiesiog tikiuosi, kad tai ne per didelis žingsnis jam“, - kalbėjo M. Brundle‘as.

Komentarai (12)


bravo30
| 2018 Rugsėjo 12 d. 22:24
as manau jis ten statomas tam kad patobulintucbolida iki vieno lygio su haas
O poto gales vaziuoti Jaunimas
tribeca
| 2018 Rugsėjo 12 d. 20:56
Brundle budamas 37 metu amziaus 1996 metais konkuravo del paskutines rikiuoteje likusios vietos Sauberyje, bet Sauber pasirinko kita pilota, taip baigesi Brundle karjera pirmoje formuleje. O dabar praejus kruvai metu jis rekomenduoja kitam pilotui paciam savo noru trauktis is veiklos kuri labai patinka vardan kazkokiu svetimu zmoniu vien tik todel kad tie zmones jaunesni.
Diwix
| 2018 Rugsėjo 12 d. 20:53
Pakankamai yra jau to jaunimo, tegu tik įrodinėja ką sugeba, o Kimis kaip matom iš paskutinių rezultatų dar gali važiuot greitai, todėl bus tik įdomiau stebėti jį, o ne kokį Vandorną ar Eriksoną rikiuotės viduryje.
Arnius
| 2018 Rugsėjo 12 d. 18:59
brandlai,tau pagal tavo si komenta,tai reikejo mazu maziausiai pries pora metu anksciau baigt karjera,nu ir laucius
maaruis
| 2018 Rugsėjo 12 d. 16:12
Prie ko čia Kimis, kodėl jis turėtų kažką užleist? Jeigu jau verkt, tai tegu verkia Sauberio vadovams.
giedriusx3
| 2018 Rugsėjo 12 d. 14:33
Šumacheris 43 metų važiavo už Mercedes. Kas nors atsimena, ar tada Brundle irgi verkė dėl jo amžiaus?
Zeto
| 2018 Rugsėjo 12 d. 14:29
Siaip jau, bent jau seniau, silpnoms komandoms tokie patyre pilotai budavo kaip aukso luitas kalnakasiui, ruosiant bolida, tobulejant ir einant pirmyn. Tokiem sauberiams cia yr zymiai geresnis variantas, nei tas koks "jaunas geras vyrukas", nes Kimis yra ko gero pats populiariausias pilotas rikiuoteje, kas garantuoja finansine nauda is daugelio saltiniu. Kai tuo tarpu koks "jaunas geras vyrukas" gali pasiulyti vinekartine injekcija is remejo, ar kokia nuolaida is komandos "globejos". O antras dalykas - bolido tobulinimas ir apskritai suvokimas kodel ta masina vaziuoja vienaip, ar kitaip. Taip. lad Brundlas cia nelabai pataike, tuo labiau, kad ir pats, kiek atsimenu, jau buvo nusenes, kai baige karjera, ypac anu laiku mastais. O juk tu geru vyruku visada buvo ir bus. Asmeniskai as palaikau toki zingsni, kuris naudingas abiems pusems, o ypac komandai
Black_Death
| 2018 Rugsėjo 12 d. 14:04
Niekaip nesuprantu, kam zmonija isideta save i savo isgalvotus remus ir po to burba, kai kas nors ju nesilaiko. Del manes jei kas nori tegu vaziuoja, kad ir 50 ar 60 metu. Juk ne metu kiekis yra vertinamas, o pasiekiamas rezultatas ir rezultatas turetu buti atskaitos taskas. Kodel (motogp) Rossi, Kimi laikomi seniais neaisku kodel nei Felpsui niekas nieko nesako, niekas metu neskaiciavo,kad diedas buvo grizes porai metu, kad dar karta olimpiadoj sudalyvauti
egis01
| 2018 Rugsėjo 12 d. 13:21
nu jo - visa eilė turtingų tėveliu su vidutiniokais vaikučiais ... o gal kas 2 metai visa rikiuotė atsinaujina 100 poc. kad visi pravažuotu f-1 ?
Micius
| 2018 Rugsėjo 12 d. 13:19
Koks tavo reikalas kvėkalai tu. Jis gi čia matai aiškina kas kur turi likti, ir kas kur važiuoti. O gal suomio toks tikslas, baigti ten kur pradėjo ? Gal Sauberiui reikia patyrusio piloto, o gal jo mechanikai pasiilgo linksmų vakarėlių su alum kuriuos Kimis užbaigia mastur..... sis :D
×

F-1.lt pulsas