M. Ericssonas: kuo greičiau noriu prisijungti prie geresnės komandos (5)

M. Ericssonas: kuo greičiau noriu prisijungti prie geresnės komandos
logo 2017 Rugpjūčio 17 d. 08:30, Sauber

Sauber“ ekipos vairuotojas Marcusas Ericssonas atskleidė savo norus. Jis pareiškė, jog nori persėsti į geresnį  bolidą kuo greičiau, nes tik taip gali parodyti savo talentą.

M. Ericssonas su „Sauber“ ekipa važiuoja jau trečius metus, bet jo kontraktas pasibaigs po šio sezono.

Pati „Sauber“ ekipa gali tapti dublerine „Ferrari“ ekipa, o italų komandos vadovas Sergio Marchonne mieliau komandoje matytų Charlesą Leclercą ir Antonio Giovinazzi.

„Manau, kad turiu stiprią poziciją komandoje. Esu čia jau kelis metus, todėl tai yra gera atmosfera man. Bet kaip vairuotojas, aš noriu būti konkurencingesnėje komandoje ir kuo greičiau“, - kalbėjo švedas.

„Tikiuosi, kad šį sezoną ir toliau progresuosime. Tačiau aš kontrakto jau neturėsiu kitą sezoną, todėl nežinau, kas nutiks su manimi ateityje. Sudėtinga parodyti ką galiu padaryti, kai visą laiką buvau viename iš lėčiausių bolidų. Sunku parodyti savo potencialą ir nustebinti didesnes komandas“, - pridėjo vairuotojas.


Komentarai (5)
Norge logo rėmėjas
| 08/17 22:30 Atsakyti
Uztai remejai turi maisus pinigu
YZF
| 08/17 21:02 Atsakyti
Visuomet gali parodyti ka sugebi, aplenkdamas savo komandos drauga. Nuo kurio iki siol pasikrauna sitas kovalainenas2 gana smarkiai
ZEED
| 08/17 20:00 Atsakyti
2 pilotai vaziuojantys nuo sezono pradzios neturi tasku, tai Eriksonas ir Mr. money Palmer, blogesniu pilotu rikiuoteje po puses sezono nera, matyt pats mato, kad Sauber visos kedes uzimtos, tai bando save deklaruot kitom komandom... no chance... and bye bye...
Gass
| 08/17 10:43 Atsakyti
Kai Alonso važiavo Minardi - buvo akivaizdu, kad tai talentas. Kai Vettel važiavo Toro Rosso - buvo akivaizdu, kad tai talentas.
Kai Schumacher važiavo Jordan - buvo akivaizdu, kad tai talentas.

Ericssonui reiktų nustot kaltinti aplinką ir pasižiūrėti į veidrodį.
A85 logo rėmėjas
| 08/17 10:03 Atsakyti
Po tokių žodžių kabinami kedai ant vinies :D Reiškia, ME neturi garantuotos vietos kitąmet. Žiūriu į peletoną ir tos vietos kitur ME nelabai yra. Tad arba Sauber, arba nieko. Nebent Williams sabotuos savo F1 programą vietos FM, paimdami ME. Tough cookies.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas