M. Ericssono avarija SIlverstone: smūgis buvo labai stiprus (3)

M. Ericssono avarija SIlverstone: smūgis buvo labai stiprus
logo 2016 Liepos 13 d. 06:55, Sauber
Per paskutinę treniruotę Silverstone išvažiuodamas iš „Stowe“ posūkio „Sauber“ pilotas Marcusas Ericssonas pateko į rimtą avariją. Vietoj kvalifikacijos švedų pilotas buvo išsiųstas į Oksfordo ligoninę tyrimams, o vėliau medikų bei teisėjų buvo prileistas lenktynėms...
M. Ericssonas: „Smūgis buvo labai stiprus, aš iki šio jaučiu jo pasekmes, bet šeštadienį ligoninėje buvo nustatyta, kad jokių kaulų lūžių nėra. Būtent todėl aš galėjau dalyvauti lenktynėse. Kol aš vairavau bolidą, viskas buvo gerai, jokių problemų nebuvo, bet nedidelis skausmas yra išlikęs iki šiol.
Tai buvo pati rimčiausia avarija visoje mano piloto karjeroje. Aš praradau mašinos kontrolę esant 230 km/h greičiui ir jis ne ypatingai sumažėjo ir smūgio metu, kai aš įsirėžiau į barjerą. Atrodo neįtikėtina, bet aš negavau didelių traumų ir pats sugebėjau išlipti iš kokpito. Tai kalba apie šiuolaikinių „Formulės-1“ bolidų didelį saugumą, jei po tokių avarijų su pilotais viskas būna tvarkoje.
Aš atsimenu visas avarijos detales. Trasa tuo metu džiūvo ir aš kiek per plačiai įvažiavau į „Stowe“ posūkį ir kairys galinis ratas pateko ant dirbtinės žolės, kuri buvo labai šlapia. Šiame posūkyje yra stipriai apkraunama mašinos kairė pusė, todėl aš neįtariau, kad galiu užvažiuoti ant tos žolės, todėl nenukėliau kojos nuo akseleratoriaus pedalo.
Ratas nedaug pateko ant žolės, bet to pakako, kad būtų prarastas mašinos sukibimas. Bolidas atsidūrė labai blogu barjerų atžvilgiu kampu, kad jo greitis beveik nesumažėjo ir smūgis buvo labai stiprus“.

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 07/13 22:03 Atsakyti
gaila, kad tu neturi ane? nors gal ir turi.
| 07/13 15:04 Atsakyti
Smagu, kad jam nieko rimto nenutiko. Smagu kad ir atsitrenkė, turės ką vaikams papasakoti.
johnybravo
| 07/13 10:23 Atsakyti
"prileistas lenktynėms" - kas čia dabar per rusizmai?
×

TOP naujienos