M. Ericssonui vieta „Sauber“ komandoje nėra garantuota

M. Ericssonui vieta „Sauber“ komandoje nėra garantuota
logo 2017 Rugsėjo 26 d. 08:11, Sauber

Sauber“ ekipos vadovas Fredericas Vasseuras pareiškė, kad būtų „klaida“ pasirašyti naują sutartį su Marcusu Ericssonu tik dėl to, jog pastarasis turi ryšių su komandos savininkais.

Švedo rėmėjai yra tie patys, kuriems priklauso „Sauber“ ekipa. Tad nepaisant prastų sportininko rezultatų, daugelis neabejoja, kad jis ir kitais metais turėtų likti toje pačioje ekipoje.

„Sauber“ pasirašius naują sutartį su „Ferrari“, imta kalbėti apie tai, kad vienam iš italų jaunųjų pilotų programos narių vietą komandoje turės užleisti Pascalis Wehrleinas. Bet dėl vietos ekipoje negali būti garantuoti nei vienas iš dabartinių komandos pilotų.

„Būtų klaida burti komandą aplink pilotą, kuris turi ryšių su savininkais. „Sauber“ ekipai sustiprinti reikės laiko. Tuo tarpu sportininkai tikisi gerų rezultatų jau kitose lenktynėse“, - kalbėjo F. Vasseuras.

„Tad jei Marcusas kitais metais tikisi sėdėti konkurencingame bolide, jis turės problemų su „Sauber“. Mes pasikalbėsime su savininkais apie tai, kas geriausia Marcusui ir komandai.“

„Tuo tarpu Pascalis gerai žino situaciją. Aš žinau jo sugebėjimus, nes mes kartu dirbome DTM čempionate. Norint prikelti komandą, reikia ne tik greitų pilotų, bet ir tokių sportininkų, kurie norėtų dirbti su ekipa ir nukreipti ją tinkama kryptimi.“

F. Vasseuras atskleidė, kad artimiausiu metu susitiks su „Ferrari“ atstovais ir aptars galimybę pasirašyti sutartį su vienu iš italų jaunųjų pilotų programos nariu.

„Artimiausiu metu aptarsime tai su „Ferrari“. Nenorėjome apie tai diskutuoti derybose dėl variklių, nes nauja sutartis dėl motorų mums buvo prioritetas. Priešingu atveju būtume sugaišę daugiau laiko. Dabar tai galėsime aptarti ramiai.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas