M. Hakkinenas: komandos draugai suvaidins itin svarbų vaidmenį

M. Hakkinenas: komandos draugai suvaidins itin svarbų vaidmenį
logo 2021 Spalio 13 d. 22:34, Daimler AG

F-1 čempionas Mika Hakkinenas mano, kad Lewiso Hamiltono ir Maxo Verstappeno komandos draugai likusiose sezono lenktynėse suvaidins itin svarbų vaidmenį kovoje dėl titulo.

Iki šių metų sezono pabaigos liko šeši etapai, o dėl čempiono titulo kovojančius L. Hamiltoną ir M. Verstappeną skiria vos 6 taškais.

Praėjusiose lenktynėse, kurios buvo surengtos Turkijoje, pergalę iškovojo antrasis „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. Tuo tarpu antrasis „Red Bull“ lenktynininkas Sergio  Perezas sugebėjo už savęs išlaikyti L. Hamiltoną ir finišuoti trečioje vietoje.

„Tokią dieną, kai Lewisui dėl variklio keitimo buvo skirta 10 starto pozicijų bauda, Valtteri padarė viską, ko iš jo tikėjosi komanda. Sergio pastaruoju metu turėjo kelias prastas lenktynes, bet paskutinėse jis gerai pasirodė“, - kalbėjo M. Hakkinenas.

„Iki sezono pabaigos likus tik šešioms lenktynėms, kalbant apie palaikymą ir strategines galimybes, Valtteri ir Sergio suvaidins itin svarbius vaidmenis Lewiso ir Maxo kovoje dėl titulo. Maxo persvara kol kas siekia tik 6 taškus. Žinant, kad per likusias lenktynes dar bus galima iškovoti 156 taškus, titulas gali labai greitai pakrypti į vieną ar kitą pusę.“

„Mercedes“ sportininkai šeštadienį surengtoje kvalifikacijoje iškovojo pirmas dvi startines vietas. M. Hakkinenas mano, kad pastaroji ekipa dabar turi greičio pranašumą prieš „Red Bull“.

„Kalbant apie pajėgumą, praėjusį savaitgalį tapo aišku, kad „Mercedes“ pranoko „Red Bull“ ir įsiveržė į priekį. Lewisas ir Valtteri buvo greičiausi kvalifikacijoje. O Maxas pripažino, kad „Red Bull“ komandai teks rimčiau padirbėti, kad iškovotų čempionų titulą.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0