M. Hughesas įvardijo geriausiųjų trejetuką (7)

M. Hughesas įvardijo geriausiųjų trejetuką
logo 2019 Rugpjūčio 20 d. 11:32, Red Bull Content Pool / Getty Images

Britų ekspertas Markas Hughesas su oficialiu F-1 pasaulio čempionato puslapiu pasidalino savo įžvalgomis apie pirmąją šių metų „Formulės-1“ sezono pusę, taip pat atsakė į klausimą, ką vertėtų įtraukti į geriausių pasaulio čempionato lenktynininkų trejetuką.

„Tai Lewisas Hamiltonas, Maxas Verstappenas ir Carlosas Sainzas, - mano M. Hughesas. – Hamiltonui, norint iškovoti pergalę, daugeliu atvejų tekdavo ne tik pademonstruoti gerą tempą, bet ir daugelį kitų savo savybių. Kai jis spaudė V. Bottą pirmuose ratuose lenktynėse Silverstoune ar atakavo M. Verstappeną Vengrijoje, jis meistriškai priversdavo varžovą intensyviau naudoti padangas ir tuo gaudavo daugiau šansų aplenkti priešininką distancijos pabaigoje, tuo pačiu savo padangas jam pavykdavo išsaugoti.

Verstappenas pilotuoja be priekaištų ir moka iki galo išnaudoti bet kokią situaciją. Sainzas paprasčiausiai labai stabiliai važiuoja, pasiekdamas maksimalaus rezultato kiekvieną kartą, kai jam niekas netrukdo“.

Kalbėdamas apie pagrindinius pirmosios sezono dalies siurprizus, M. Hughesas pabrėžė: „Ferrari“ susidūrė su esmine problema – priekinei mašinos daliai trūksta sukibimo su trasa, todėl jie gali pasikliauti tik tomis trasomis, kuriose šį deficitą galima kompensuoti dėl jėgainės galios pranašumo.

Du ankstesni „Ferrari“ bolidai pasižymėjo puikiu balansu, bet ekipos technikos specialistai kažkodėl nesugebėjo jo išvystyti“.

Rinkdamas geriausias lenktynes iš praėjusių 12 etapų, Hughesas paminėjo paskutines varžybas prieš vasaros pertrauką: „Tikriausiai, įvardysiu Vengriją. Mes pamatėme ne tik klasikinį rungtyniavimą tarp dviejų komandų, pasirinkusių skirtingą taktiką, bet ir lemiamą dvikovą tarp karaliaus ir pretendento į sostą“.

Jo nuomone, ryškius lenktyninio meistriškumo epizodus pirmoje sezono dalyje demonstravo ne tik pripažintos žvaigždės: „Tenka rinktis tarp Verstappeno pasirodymo Austrijoje (kur jis pavijo ir aplenkė Leclercą), Vettelio Vokietijoje (finišavusio 2 vietoje startavus iš 20-tos pozicijos) ar Hamiltono Vengrijoje (iškovojus klasišką pergalę prieš Verstappeną). Aš renkuosi Hamiltono darbą Vengrijoje, bet taip pat verta pažymėti Alexanderio Albono pasirodymą Hockenheime, kur „Toro Rosso“ pilotas puikiai nuvažiavo savo pirmąsias lietaus lenktynes.

Kalbėdamas apie pagrindines viltis, susijusias su antrąja sezono dalimi, Hughesas pasakė: „Aš laukiu „Ferrari“ pergalės Monzoje. O taip pat tektoninių postūmių pilotų rinkoje. Bręsta kažkas labai stambaus. Numatau keletą permainų, kurios sukels sensaciją“.


Komentarai (7)
Misiulis
| 08/20 14:28 Atsakyti
Meto antis YZF
YZF
| 08/20 11:57 Atsakyti
Nieko tas Sainzas ypatingo nerodo, nu vaziuoja OK bet manau Leclercas geriau.
Senas_Kareivis
| 08/20 13:37 Atsakyti
YZF
08/20 11:57

Nieko tas Sainzas ypatingo nerodo, nu vaziuoja OK bet manau Leclercas geriau.

Pagal "stupid Charles" kiekius - tai ne
Accadia
| 08/20 17:33 Atsakyti
Jei bus kaip žaidime F1 2019, tai bus originalu :) ten rokiruotės kosminės.
parte
| 08/20 21:12 Atsakyti
Marko zmonele turbut Sainza pasiule? )
kart
| 08/20 16:10 Atsakyti
Netikiu, kad bus kazkokiu sensacingu postumiu pilotu rinkoje, ypac antroje sezono puseje.
Telemetrijus
| 08/21 08:52 Atsakyti
Šūmaheris, Zena ir Sabonis...
×

TOP naujienos