M. Isola: labiausiai tikėtinas scenarijus – vienas sustojimas

M. Isola: labiausiai tikėtinas scenarijus – vienas sustojimas
logo 2017 Lapkričio 12 d. 10:48, Pirelli/LAT Images

Prieš lenktynių savaitgalio pradžią Interlagose orų prognozė žadėjo lietų ir nors ant trasos iškrito keletas lašų, nė vienoje iš sesijų pilotams lietaus padangų neprireikė. Laukiama, kad ir lenktynės įvyks sausu oru...

„Pirelli“ automobilių lenktynių padalinio vadovas Mario Isola: „Iki pat kvalifikacijos patį greičiausią ratą šį savaitgalį nuvažiavo Lewisas Hamiltonas pirmoje treniruotėje. Šeštadienį buvo kur kas vėsiau, todėl tai padėjo padidinti superminkštųjų padangų efektyvumą – kvalifikacijos finale mes matėme naująjį Interlagoso trasos rekordą, kurio pasiekė Valtteri Bottas.

Labiausiai tikėtinas scenarijus lenktynėms – vienas sustojimas boksuose, tačiau du taip pat yra įmanomi, priklausomai nuo padangų dėvėjimosi rodiklių. Laukiama, kad sekmadienį bus šilta ir sausa ir tai bus vienu iš faktorių, kokią strategiją pilotai rinksis – vieną ar du sustojimus. Turint galvoje tai, kad keli pilotai startuos iš netipiškų sau pozicijų, o taip pat labai glaustus rezultatus bei palyginti trumpą ratą, reikia laukti kupinų įvykiais lenktynių.

Komentarai (0)


×