M. Isola: minkštosios padangos patvirtino savo efektyvumą

M. Isola: minkštosios padangos patvirtino savo efektyvumą
logo Liepos 12 d. 19:48, Pirelli

„Pirelli“ automobilių lenktynių padalinio vadovas Mario Isola apibendrino Štirijos GP etapo rezultatus.

Mario Isola: „Pirmą kartą nuo penktadienio pilotai lenktyniavo sausoje trasoje, nors, kaip ir buvo laukiama, oro ir asfalto temperatūra buvo gerokai žemesnė nei prieš savaitę. Tai leido sportininkams komfortiškai nuvažiuoti visas lenktynes su vienu sustojimu panaudojant minkštąsias ir vidutines padangas.

Lietinga kvalifikacija leido visiems lenktynininkams pasirinkti bet kokias padangas startui ir dauguma pasirinko minkštąsias, turėdami galvoje, jog šis mišinys patvirtino savo efektyvumą bei stabilumą per praėjusios savaitės varžybas toje pačioje trasoje. Kai kurie pilotai boksuose stojo po du kartus, nes norėjo pabandyti gauti papildomą tašką už greičiausią ratą – tokia strategija leido Carlosui Sainzui pagerinti rato įveikimo rekordą. Šis rezultatas net tik rodo didelę pažangą lyginant su praėjusiais metais, bet ir lyginant su praėjusia savaite.

Mes esame patenkinti visų trijų Spielberge naudotų padangų mišinių efektyvumu, kai per du savaites mes matėme patį įvairiausią orą – nuo liūčių iki trasos dangos temperatūros daugiau nei 50 laipsnių.“

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas