M. Isola: Ostine perklojo 40 proc. asfalto

M. Isola: Ostine perklojo 40 proc. asfalto
logo 2021 Spalio 18 d. 18:20, Pirelli

Ä® JAV GP etapą „Pirelli“ atveža „vidutinės“ sudėties padangų trejetą – C2, C3 ir C4. „Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola paaiškino, kuo paremtas toks padangų pasirinkimas.

Mario Isola: „Nors komandos turi nemažą lenktyniavimo COTA autodrome patirtį, šiais metais jos susidurs su tuo, kad trasa gerokai pasikeitė lyginant su 2019 metais, kai „Formulės-1“ lenktynės Ostine vyko paskutinį kartą.

Per tą laiką Teksaso autodrome buvo perklota iš naujo apie 40 proc. asfalto, bet dėl koronavirusinių apribojimų mes negalėjome į Ostiną nusiųsti mÅ«sų darbuotojų, kurie išanalizuotų visos trasos bÅ«klę. Todėl naujojo asfalto charakteristikos bus nežinomos visiems ir tik pavažiavę šia trasa, sportininkai sužinos, kurią įtaką važiavimui turės nauja danga.

Kaip įprasta, padangų parinkimas buvo atliekamas pagal duomenis, betarpiškai gautus prieš pat lenktynes. „Vidutinis“ padangų derinys turėtų geriausiai tikti šiai trasai.

Kadangi kova dėl čempiono titulo tęsiasi ir iki sezono pabaigos dar lieka keli etapai, akivaizdu, kad kiekvienas lyderių pasirenkamas strategijos elementas bus labai svarbus – tuo mes puikiai įsitikinome paskutiniame etape Turkijoje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821