M. Isola: radome dar vieną įpjautą padangą

M. Isola: radome dar vieną įpjautą padangą
logo 2021 Birželio 06 d. 19:54, Pirelli

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio atstovo Mario Isolos popietė Baku kiek išsiskyrė iš kitų šio sezono savaitgalių. Dviems pilotams patyrus avarijas toje pačioje trasos vietoje dėl, kaip teigiama, staiga sprogusių tų pačių padangų, daugelių žmonių kilo klausimų. Klausimų, kurie turėjo būti užduoti F-1 padangomis aprūpinančiai „Pirelli“ kompanijai. 

„Negaliu pasakyti, kas tiksliai nutiko su Lance'o ir Maxo padangoms. Turime parsiskraidinti jas į bazę Milane, kur galėsime atlikti nuodugnią analizę. Tačiau, pirminis tyrimas peršą išvadą, kad padangos sprogo dėl ant trasos trajektorijos buvusių nuolaužų,“ - pasakojo M. Isola.

„Galinė kairė padanga nėra ta, kurią Baku trasoje veikia didžiausia apkrova. Dar vienas svarbus dalykas, kurį būtina paminėti - mes radome dar vieną kairiąją galinę padangą su įpjovimu. Laimei, padangos konstrukcija dėl įpjovimo nebuvo pažeista. Tai buvo Lewiso Hamiltono padanga. Tai tikrai buvo nuolaužos padarytas įpjovimas.“

„Dar vienas svarbus dalykas, abu incidentai (Lance'o ir Maxo) nutiko daug maž toje pačioje trasos vietoje. Be abejo, Maxas buvo kiek toliau nuo tos vietos, kur įvyko Lance'o avarija. Gali būti, kad toje vietoje liko nesurinktų nuolaužų, kurios ir pažeidė Maxo bolido padangą. Bet nenoriu to teigti kategoriškai.“

„Šiuo metu laukiame telemetrijos duomenų iš komandų. Aišku viena - incidentai įvyko staiga, bet jeigu įpjovimas buvo didelis, tai ir turėjo nutikti staigiai. Bet kokiu atveju, mums reikia atlikti išsamią analizę, kurios rezultatus galėsime pristatyti kitos savaitės pabaigoje,“ - baigdamas pridūrė „Pirelli“ atstovas.  Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392