M. Isola: reikalas ne vien su padangomis (4)

M. Isola: reikalas ne vien su padangomis
logo 2018 Gruodžio 05 d. 12:47, Pirelli / LAT Images

Padangų susidėvėjimas ir siauras darbinės temperatūros diapazonas – esminiai lenktynių strategijos faktoriai, tačiau „Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola mano, kad šiame sezone visi stengėsi nuvažiuoti lenktynes su vienu sustojimu ne vien dėl padangų.

Mario Isola: „Komandos pasirinko sumažinti pilotų tempą, bet nuvažiuoti visą distanciją su mažesniu sustojimų skaičiumi nei bandyti po to atsikovoti 21-22 sekundes, kurios yra prarandamos stojant boksuose. Bet reikalas ne vien su padangomis. Yra ir kitokių ribojimų – jėgainės resursas, degalų sąnaudos ir pan. Asmeniškai aš norėčiau, kad pilotai didžiąją lenktynių dalį atakuotų.

Galima būtų reglamente įrašyti du privalomus sustojimus, bet labai tikėtina, kad visi juos atliks vienu metu ir nuo to niekas nepasikeis. Problema sudėtinga, ją nepaprasta išspręsti, o kiekvienu panašiu sprendimu mes turime būti įsitikinę. Mes aptarinėjome šiuos klausimus su komandomis ir pilotais, FIA ir FOM, bet jokio akivaizdaus sprendimo šiuo atveju nėra“.

Finalinėse lenktynės Abu Dabyje M. Isola pareiškė, kad kitą sezoną dauguma lenktynių įvyks taip pat su vienu sustojimu.

Komentarai (4)


tribeca
| 2018 Gruodžio 07 d. 11:59
Man atrodo kad nesamones su sustojimais prasidejo po del saugumo ivestu greiciu ribojimu bosuose. Pernelyg daug sugaistama ivaziuojant ir isvaziuojant. Visai noreciau kad isvaziavimai is boksu butu padaryti nukerpant kelis posukius kad realus sugaistas laikas sustojant boksuose butu smarkiai sumazintas. Tokiu atveju galbut ir keistis padangas vaziuotu dazniau ir labiau atakuotu, o ne nuolat taupytu.
bravo30
| 2018 Gruodžio 06 d. 12:28
Na kol negrazins kuro papildymo ir nenuims suvartojimo limito nieko gero nebus
Visus kitus limitus gali palikti.
ddt
| 2018 Gruodžio 05 d. 23:57
viskas bus galima jei bus atsisakyta limitu. Visu.
deivec
| 2018 Gruodžio 05 d. 19:52
tas pats per ta pati...negali pilotai atakuoti...pakeis vel viskas kas buvo pries dvidesimt metu...sakys nera faktoriu kurie pakeistu, inestu kazkokia sprendimu ivairove bent...
Sneka jau 15 metu ta pati per ta pati...O tas Pxxdola...tai isvis toks ispudis kad grynas viesuju rysiu specialistas nieko daugiau.
×

F-1.lt pulsas