M. Mosley gali pasitraukti „Formulės-1“ labui (31)

M. Mosley gali pasitraukti „Formulės-1“ labui
logo 2009 Birželio 23 d. 12:55, WHO
Britų „The Times“ teigimu, Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Max Mosley yra pasiruošęs pasitraukti iš užimamų pareigų, jei alternatyvų čempionatą grasinančios surengti aštuonios dabartinės „Formulės-1“ komandos sutiks atsisakyti savo planų.
Autoritetingo laikraščio tvirtinimu, britas yra pasiruošęs paskelbti nekandidatuosiantis dar vienai federacijos vadovo kadencijai, tačiau tik tuo atveju, jei maištininkės nutrauks puolimą prieš FIA valdymą „Formulėje-1“.
Pranešama, kad rytoj vyksiančiame FIA Pasaulio autosporto tarybos (WMSC) posėdyje „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo pristatys konfliktą iš savo ir komandų pusės. Nuo tarybos narių reakcijos ir nuomonių gali priklausyti tiek M. Mosley, tiek „Formulės-1“ ateitis.

Komentarai (31)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jekesas
| 06/24 16:34 Atsakyti
Gali būti kad pavėluotas Mosley žingsnis, alternatyvaus čempionato planai ne dulkėm padengti guli stalčiuje, o jau yra derinami ir kažkiek finansiškai remiami, kuo ilgiau Mosley dels pasitraukti tuo toliau FOTA bus nenaudinga finansiškai viską mesti. Tad ši Mosley auka gali tapti visai nereikšminga.
semas
| 06/24 12:07 Atsakyti
Galėtų dar ir Bernie kartu išsivesti vat tada tai būtų rojus
red_speed
| 06/23 20:47 Atsakyti
T-Ervis > o kam ji grusti jei gerai atlieka darba? kad su mergom duksta? ... cia jo asmeninis reikalas .. del to kas dabar vyksta? bet dabar nelabai kas ir vyksta ... tiksliau FIA bando atsifutbolint nuo automonstru - cia jau FIA reikalas ginti savo champa (maniau ir manau dabarm kad cia MM&BE planiukas, neleist isigaleti keliems gamintojams ir tiek, "ubagus" lengviau valdyti nei "pinigu maisus" : ))) ... komandu reikalas daryti tai, kas joms labiau priimtina ir tinka (siekti MotoGP pedomis) ... musu reikalas ziureti tai, kas labiau patinka ... daugelis kazkaip labai jau asmeniskai viska priima, koks jums skirtumas, bus MM ar nebus, kurs FOTA savo champa, ar nekurs - svarbu kad liktu reginys, top auto ir driveriai, o kaip jis vadinsis ir kas jam diriguos- man giliai dzingul vingul : ))) .. tad nusiramink, nepyk nei ant MM, nei ant Ferru, nei ant viso likusio pasaulio : )))
T-Ervis
| 06/23 19:46 Atsakyti
hamius >> Nevaryk ne tuo adresu...
hamius
| 06/23 19:21 Atsakyti
T-Ervis>>> koks cia dar santazas? gal greiciau santazas is FIA puses, juk FIA nori kad komandos atleistu daugiau nei puse savo darbuotoju! Atleidi arba varai lauk is chempionato! Juk butent TAI ir yra akivaizdus santazas! Bet neee matai cia FOTA santazuoja noredama issaugoti darbo vietas! ai vnz jus FIA fanbojai beviltiski:/
ddt
| 06/23 19:19 Atsakyti
T-Ervis > kokia stipri Moslio pozicija ir ka ji reiskia autosportui labai graziai iliustruoja WRC likimas.
Vidocq
| 06/23 18:50 Atsakyti
T-Ervi, visiškai pritariu
T-Ervis
| 06/23 17:57 Atsakyti
red_speed >> Neplak jogurto...kaip ferrari fanukai mėgsta.Buvo geras šansas be didelių pastangų išgrūsti Moslį ir čia esmė.Teisiniu požiūriu Moslio padėtis stipresnė,nes FOTA naudojasi praktiškai nemaskuotu šantažu,o Moslis užmėtė komandas savo pasiūlymais ir gali būti kad teismuose jo pozicija dominuos.Viltis tik tame ar pačioje FIA yra kokia lobistų grupė kuri pasodins Moslį ant kuolo...
red_speed
| 06/23 17:28 Atsakyti
Zeto > pritart galima emi - lovoj nors ir su 100 mergu lai miega, koks musu reikalas ... tad lova cia ne prie ko ... as ir dabar nieko pries neturiu, lai susitaria ir lieka savo vietoj .. cia tik antisirgaliams raudoni baubai vaidenasi : ))) pyktis ima kad LdM "kiausai" stipresni nei RG? : )))
El Chulo
| 06/23 17:25 Atsakyti
senai jau turejai buti pencijoj seni tu :D:D:D:D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas