M. Salo: „Ferrari“ nenusipelnė titulo

M. Salo: „Ferrari“ nenusipelnė titulo
logo Rugpjūčio 13 d. 10:32, www.motorsportpressebild.com

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, dabar periodiškai kviečiamas atlikti trečiojo teisėjo funkcijas lenktynėse, pasidalino savo nuomone apie „Ferrari“ komandą, kurioje suomis 1999 metais nuvažiavo šešis etapus, pakeisdamas traumuotą Michaelį Schumacherį.

Mika Salo: „Ferrari“, žinoma, turi labai greitą bolidą, bet visą laiką kažkas pas juos vyksta negerai. Nežinau, su kuo tai susiję. Kartais pilotai daro klaidas, kartais – komanda. Taip pasaulio čempionatai nėra laimimi.

Kai sezonas tik prasidėjo, „Ferrari“ atrodė labai šauniai, tuo tarpu Maxui Verstappenui ir „Red Bull“ nesisekė dėl techninių priežasčių. Tada atrodė, kad Charlesas Leclercas šiemet laisvai laimės titulą, tačiau „Red Bull“ pavyko viską apversti aukštyn kojomis. Maxas dabar yra labai stiprus.

Kadangi į viską žvelgiu iš šalies, man sunku pasakyti, kur yra „Ferrari“ nesėkmių priežastys. Regis, kad situacija yra sudėtinga, bet esu įsitikinęs, kad Maranelle viską detaliai išanalizuos ir pasistengs surasti sprendimą, nes šiuo metu jie paprasčiausiai dovanoja čempionų vardą „Red Bull“.

Aišku, kad jiems tenka dirbti stipraus spaudimo sąlygomis, bet taip yra ir su visomis kitomis komandomis. Bet „Ferrari“ vadovybė nuolat jaučia itin griežtą presingą. Žinoma, Italijoje tradiciškai kritikuoja savo komandą ir praeityje ne kartą keitėsi Skuderijos vadovybė, bet manau, jog Mattia Binotto visai neblogai tvarkosi ir jam pavyko pasiekti, kad komanda sugrįžtų į lyderių grupę. Lieka tik ištaisyti kai kuriuos niuansus.

Komanda labai stipriai pasirodo šeštadieniais, bet susidaro įspūdis, kad sekmadieniais su jais vyksta kažkas ne taip, nes vietoje to, kad jie laimėtų lenktynes, jie ieško galimybių, kaip tas lenktynes pralaimėti. Todėl nemanau, kad „Ferrari“ šiais metais nusipelnė titulo.

Būtų šaunu, jei vasaros pertraukos metu jiems pavyktų išspręsti visas problemas, todėl, kad sirgaliai nori matyti įdomias varžybas ir aštrią kovą dėl čempionų titulo. Taip pat norisi, kad „Mercedes“ vėl sugrįžtų į pergalių kelią“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 439
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas