M. Schumacherio dukra surengė įspūdingą pasirodymą Italijoje (5)

M. Schumacherio dukra surengė įspūdingą pasirodymą Italijoje
logo 2019 Lapkričio 11 d. 19:00, Pasirodymo stop kadras

Legendinio „Formulės-1“ lenktynininko ir septyniskart pasaulio čempiono Michaelio Schumacherio dukra savaitgalį Italijoje surengė netikėtą ir neįprastą pasirodymą.

Pasirodo, kad 22-ejų Gina Maria užsiima žirgų sportų, kur varžosi „kaubojų“ jojimo kategorijoje. Lapkričio 10 dieną legendinio lenktynininko dukra varžybose Veronoje pasirodė pasipuošusi savo tėvo lenktynių šalmu bei užsidėjusi „Ferrari“ kostiumą. Maža to, Italijos komandos atributika buvo papuoštas ir pats merginos žirgas.

Prisistačiusi žiūrovams po kurio laiko Gina Maria su savo žirgu užsuko į improvizuotą techninio aptarnavimo zoną, kurioje mechanikai imitavo padangų keitimą. Viską vainikavo šampano purslai, kurie yra neatsiejama F-1 dalis. Toks pasirodymas garantavo merginai pirmąją vietą privalomoje varžybų programoje.

„Pasirodžiau Italijoje ir norėjau tinkamai reprezentuoti savo šeimą, todėl akivaizdu, kad turėjau pasirinkti „Ferrari“ tematiką. Tiesa, reikia pripažinti, kad pasiruošimas šiam pasirodymui buvo pakankamai sudėtingas“, - bendraudama su „Gazzetta dello Sport“ kalbėjo M. Schumacherio dukra.


Komentarai (5)
olympes
| 11/12 11:46 Atsakyti
Pagarba žirgui - neišsigando viso šito "tuning"...
Naivus Kvailys
| 11/12 07:54 Atsakyti
f40
11/11 23:29

nuo kada parodija patampa,kai vaikas isikunija i tevo profesija?

Kai to nesupranta Lietuvos jodinejimo kritikai.
f40
| 11/11 23:29 Atsakyti
Telemetrijus
11/11 22:16

Su visa pagarba,.. kažkokia parodija.

nuo kada parodija patampa,kai vaikas isikunija i tevo profesija?
Telemetrijus
| 11/11 22:16 Atsakyti
Su visa pagarba,.. kažkokia parodija.
ddt
| 11/11 20:52 Atsakyti
Pasirodo? Kad Gina Maria užsiima žirgų sportu? Čia kai kam tai buvo naujiena? Ji jau mažiausiai prieš 3 metus varžėsi aukščiausio lygio žirgų varžybose, o pamišusi dėl žirgų sporto buvo nuo paauglystės, ir ne be mamos įkvėpimo ir tėčio paramos :) Galbūt dar čia kai kam bus naujiena, kad Corinna ne tik šiame sporte taip pat nešė Europos nugalėtojų taurę, bet ir turi berods dvi žirgų rančas JAV?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas