M. Schumacherio dukra surengė įspūdingą pasirodymą Italijoje

M. Schumacherio dukra surengė įspūdingą pasirodymą Italijoje
logo 2019 Lapkričio 11 d. 19:00, Pasirodymo stop kadras

Legendinio „Formulės-1“ lenktynininko ir septyniskart pasaulio čempiono Michaelio Schumacherio dukra savaitgalį Italijoje surengė netikėtą ir neįprastą pasirodymą.

Pasirodo, kad 22-ejų Gina Maria užsiima žirgų sportų, kur varžosi „kaubojų“ jojimo kategorijoje. Lapkričio 10 dieną legendinio lenktynininko dukra varžybose Veronoje pasirodė pasipuošusi savo tėvo lenktynių šalmu bei užsidėjusi „Ferrari“ kostiumą. Maža to, Italijos komandos atributika buvo papuoštas ir pats merginos žirgas.

Prisistačiusi žiūrovams po kurio laiko Gina Maria su savo žirgu užsuko į improvizuotą techninio aptarnavimo zoną, kurioje mechanikai imitavo padangų keitimą. Viską vainikavo šampano purslai, kurie yra neatsiejama F-1 dalis. Toks pasirodymas garantavo merginai pirmąją vietą privalomoje varžybų programoje.

„Pasirodžiau Italijoje ir norėjau tinkamai reprezentuoti savo šeimą, todėl akivaizdu, kad turėjau pasirinkti „Ferrari“ tematiką. Tiesa, reikia pripažinti, kad pasiruošimas šiam pasirodymui buvo pakankamai sudėtingas“, - bendraudama su „Gazzetta dello Sport“ kalbėjo M. Schumacherio dukra.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218