M. Schumacheris: ateitis komandoje neturėtų priklausyti nuo rezultatų

M. Schumacheris: ateitis komandoje neturėtų priklausyti nuo rezultatų
logo 2022 Spalio 06 d. 16:02, Haas / LAT Photo

Mickas Schumacheris mano, kad jo ateitis „Haas“ komandoje neturėtų priklausyti vien tik nuo lenktynėse pasiektų rezultatų.

Šių metų sezono pradžia vokiečiui buvo ne itin sėkminga. Sportininkas nepataisomai sudaužė automobilius Saudo Arabijoje ir Monake.

M. Schumacheris geriausią rezultatą pasiekė Austrijoje, kur vykusiose lenktynėse finišavo šeštas. Bet tai kol kas yra paskutinis kartas, kai jam pavyko finišuoti pirmame dešimtuke.

Vokietis tikisi, kad jo rezultatai trasoje nebus lemiamas faktorius sprendžiant likimą komandoje.

„Manau, kad nėra rimtos priežasties žvelgti atgal ir prisiminti tai, kas įvyko metų pradžioje ar per paskutines kelias lenktynes. Svarbu žiūrėti į priekį, nes pasimokėme iš praeityje padarytų klaidų. Statistika nelabai rūpi, nebent esi toje situacijoje, kai kovoji dėl pergalių“, - sakė M. Schumacheris.

„Dabar mums svarbu būti pozicijoje, kad ne tik komanda, bet ir aš galėčiau kuo geriau pasirodyti. Paskutinėse keliose lenktynėse turėjome automobilį, su kuriuo galėjome iškovoti taškų, bet to pasiekti nepavyko. Tai nenuvilia mūsų. Priešingai, tai dar labiau mus motyvuoja pasirodyti geriau kitose lenktynėse.“

„Kalbant apie kitus metus, komanda puikiai žino ką aš sugebu. Tad tikiuosi, kad priimdama sprendimą ji remsis faktais, o ne antraštėmis.“

Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2023 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749