M. Schumacheris atšaukė sugrįžimą į „Formulę-1“ (165)

M. Schumacheris atšaukė sugrįžimą į „Formulę-1“
logo 2009 Rugpjūčio 11 d. 11:34, Ferrari
Michaelis Schumacheris šiandien paskelbė atšaukiantis savo sugrįžimą į „Formulę-1“. Vokietis tokį savo sprendimą motyvavo tuo, kad dar neatsigavo po pavasarį motociklo avarijoje patirtos kaklo traumos.
Vasarį mėgindamas „Superbike“ motociklą Cartagena žiede Ispanijoje, septyniskart pasaulio čempionas patyrė didelę avariją, kurios metu sportininkui skilo kaklo kaulai. Šio incidento pasekmes susižeidusį Felipę Massą „Ferrari“ komandoje turėjęs pakeisti pilotas jaučia iki šiol.
Kaklą M. Schumacheriui skaudėjo ir po liepos 31 d. bandymų Mugello, Italijoje, kur vokietis vairavo dviejų metų senumo „Ferrari F2007“ bolidą. Sportininkas vėliau nuodugniai išsityrė ir nusprendė atšaukti savo planus.
„Vakar vakare turėjau informuoti „Ferrari“ prezidentą Luca di Montezemolo ir komandos vadovą Stefano Domenicali, kad, deja, negalėsiu pakeisti Felipe (Massos – red. past.)“, - savo interneto svetainėje paskelbė M. Schumacheris.
„Padariau viską, kad tas laikinas sugrįžimas būtų įmanomas, tačiau, kad ir kaip man bebūtų gaila, tai nepavyko. Deja, mes nesugebėjome suvaldyti kaklo skausmo, kilusio po privačių vienos dienos F-1 bandymų Mugello (žiede – red. past.), nepaisant to, kad padarėme viską, kas įmanoma medicinoje ar terapijoje“, - pažymėjo vokietis.
„Paaiškėjo, kad vasarį motociklo avarijoje patirtų traumų pasekmės – kaulų skilimai galvoje ir kakle – yra pernelyg didelės. Todėl mano kaklas kol kas negali pakelti ekstremalių „Formulės-1“ krūvių. Tai aiškūs per pastarąsias porą savaičių atliktų tyrimų bei vakar popietę padaryto galutinio tyrimo rezultatai“, - teigė sportininkas.
„Kadangi po dienos Mugello nejaučiau jokio pagerėjimo, sekmadienį nedelsdamas nusprendžiau nuodugniai išsitirti ir tai padariau vakar“, - prisiminė pilotas.
„Esu nusivylęs iki pat šaknų. Labai atsiprašau „Ferrari“ vaikinų ir visų gerbėjų, jau kryžiavusių pirštus už mane. Galiu tik pakartoti, jog padariau viską, kas buvo mano jėgose. Dabar galiu tik sukryžiuoti pirštus už komandos sėkmę artimiausiose lenktynėse“, - pridūrė jis.
M. Schumacheris iš „Formulės-1“ pasitraukė po 2006 m. sezono. Per savo karjerą vokietis ne tik pelnė septynis pasaulio čempiono titulus, bet ir laimėjo 91 lenktynes, 68 „pole“ pozicijas ir 76 kartus varžybose įveikė patį greičiausią ratą.
„Ferrari“ komanda paskelbė, kad F. Massos bolidą Europos GP lenktynėse užims Luca Badoeras.


Komentarai (165)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ayrtonas Senna
| 08/14 13:03 Atsakyti
Nei labai gaila, nei labai apmaudu, nei čia skaudu. niekada nebuvau jo fanas, bet gerbti MS - čia jau kita kalba. jau vien tai, kad 7kart tapo čempu - ne kiekvienam pabažnam. Neslėpsiu, tikrai norėjau pamatyti jo pilotavimą dabar, manytina, kad jo reputcacija ir trumpalaikis blystelėjimas bolide būtų kilsterėjęs gerokai formižulės reitingus. Bet nepamirškime, kad MS - tik (jei galima sakyti tik) paprastas žmogus, su tokiais pat kaulais ir raumenim kaip ir kitų. Nemanau, kad jis lengva ranka pasirašė sėsti į bolidą, paskui spjovė lygiai taip pat lengvai. man rods, kad jis gerokai degė tuo etapu, bet deja deja...... Žmogaus organizmas turi ypatybę senti ir dėvėtis.... Šumis ne Apolonas ir ne Dzeusas.... Ko gero širdelė gerokai virpejo tariant - "negaliu"..... nesinervinkim, ....C'est la vie....
F-27
| 08/13 07:17 Atsakyti
to elwis>>>> o tai skristi į kosmosą galės? (jei nežinai jis nusipirko bilietą kaip "kosmoso turistas")...ar skrendant į kosmosą mažesnės apkrovos?
elwis
| 08/13 01:45 Atsakyti
AF1>> galiu tau pasakyti kaip zmogus kuris tikrai zino kas yra kaulu luziai. Is pradzius viskas atrodo ok, viskas gyja, ir jau po kokiu keliu menesiu jautiesi taip lyg kalnus nuverstum. Tada paimi tuos kalnus versti ir matai, kad netaip jau viskas paprasta. Tas pac su Shumiu, jis jautesi gerai kol nesedo uz vairo, vos tik prisedo pasirode, kad negales. Tiek man tiek zinau kitu zmoniu kuriem taip buvo, atrodo viskas gerai gerai, stoji i karate ringa ir pasitrauki po pirmos kovos, nes tik tuo metu pajauti, kad vistik dar ne viskas gerai.
F-27
| 08/12 22:34 Atsakyti
kai paskelbė apie grįžimą tai neskaudėjo o dabar paėmė ir suskaudo.....prajuokino pasakytu tiesiai šviesiai, kad forma superprasta ir viskas...
PR
| 08/12 21:35 Atsakyti
Nuno > kodėl Schumacheriui ar Ferrari turėtų rūpėti bilietų pardavimai?
Chiquitita
| 08/12 20:21 Atsakyti
Tikrai ziauriai gaila... Taip tikejausi... visas pasaulis tikejosi... ka gi... Tiesa, kad tokios apkrovos ne i nauda po tokios traumos... Bet vis tiek...
DraculaLTU
| 08/12 19:41 Atsakyti
Reikejo Berniui tartis su JO sprando gydytoju.Pomirtinis JIS Berniui butu daugiau uzdirbes nei dabar.Susimove dabar abu.Nebeiseina kazkaip darniai groti viena dudele.Negrazu kazkaip ir pries lauda, algi fvieno.Taip gi norejo,kad jaunima pamokytu graziu manieru trasoje.Ka tiems dabar vargsams galoti apie JI?
Nuno
| 08/12 19:39 Atsakyti
nenusiminkit - siandien pranese, kad galbut sugris veliau. ta prasme, paskleis kalbas, pakels bilietu pardavimus ir vel dings
mafazz
| 08/12 19:14 Atsakyti
Gaila :) Tai turejo buti geras sou, tas pats kaip MJ sugrizimas i kasi :) Butu buve tikrai idomu pamatyt kiek jis dar geras.
gintas_stulgis
| 08/12 11:48 Atsakyti
Kaklo slankstelių lūžimai, jeigu nėra baigtas gydymas, gali tūrėti liūdnų pasėkmių (atsinaujinus traumai gali būti pažeisti nervai, dėl kurių galima likti invalidu visam gyvenimui)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas