M. Schumacheris: kitais metais kovosime dėl titulo (29)

M. Schumacheris: kitais metais kovosime dėl titulo
logo 2010 Rugpjūčio 18 d. 23:30, Mercedes
Šiemet blankiai lenktyniaujantis Michaelis Schumacheris („Mercedes“) pareiškė tikintis, kad kitąmet galės kovoti dėl čempiono titulo.
Vokiečio teigimu, jo atstovaujama komanda deda visas pastangas tam, kad kitais metais paruoštų tokį bolidą, kuris tinkamai išnaudotų padangas bei tiktų dabartiniams ekipos lenktynininkams.
„Faktas yra tai, kad šioje situacijoje jaučiuosi patogiai ir tikiu, kad dirbame teisinga kryptimi užtikrindami, jog kitais metais būtume realūs pretendentai (kovoti dėl čempionų vardų – red. past.)“, - pareiškė M. Schumacheris, kovoti dėl titulo žadėjęs ir prieš šių metų sezoną.
„Puikiai einasi komandinis darbais – tiek su inžinieriais, tiek su Nico Rosbergu. Dabartinis mūsų bolidas yra praėjusio sezono palikimas, kuris buvo pritaikytas, perkonstruotas ir patobulintas mums, o mes, kaip lenktynininkai, turėjome atitinkamai prisitaikyti“, - aiškino vokietis.
„Faktas yra tai, kad šis bolidas darniai neveikia nei su padangomis, nei su lenktynininkais. Akivaizdu, kad turime investuoti visą turimą laiką užtikrindami, kad kitais metais to nebūtų“, - pridūrė jis.

Komentarai (29)


1_Protingas
| 2010 Rugpjūčio 22 d. 04:38
tomas29 . kam laukt 0 jaudrius tau mygtuką įdėjo "pranešti moderatoriams". Taigi varyk - ko čia laukt!
gwx-46 > nu jo - aš irgi buvau pamiršęs kad Butonas. Žinai, kai šumis taip ant bolido valilina tai net neina patikėt kad su juo kažkas čempionu tapo!
tomas29
| 2010 Rugpjūčio 21 d. 11:58
Paziuresim kaip bus kitame sezonoe, o kol kas anksti svaigti. Ir pritariu gwx-46. Lauksime kol vel isbaninins didiji forumu kari :D
algisss
| 2010 Rugpjūčio 20 d. 21:31
MS is da best>> pritariu ir del niko ir del 70%.
Jekyll
| 2010 Rugpjūčio 20 d. 21:28
Viens jau žiauriai pradėjo savaitgalį. Arba čia dar nuo praėjusio tęsiasi.
MS is da best
| 2010 Rugpjūčio 20 d. 21:23
Nera ir nebuvo geresniu driveriu nei jis. Shumis yra legenda, kuris priglaus dar pora trejetu titulu.anyway goood luck, nors kitas sezonas gali but ir neidomu, kai sumis 70% lenktyniu laimes.
yha
1_Protingas
| 2010 Rugpjūčio 20 d. 20:05
gwx-46 . kas kas? Butonas? Aik tu - gi tačkę niekam tikus...pats genijus sako kad nei su padangom veikia nei vairas sukinėjasi....
1_Protingas
| 2010 Rugpjūčio 20 d. 09:09
Kažkaip susimaišiau su po legendinio genijaus pasakojimų apie blogus pernai metų palikimus deramai neveikiančius su niekuo. Kas pernai čempionu tapo nepriminsit? Beje pamiršau kokie pilotai pradžioje sezono nuolat ant podiumo lipo šymet... kaip tais susipainiojau po genijaus komentarų..... nu bet kad jis patarinės ir inžinieriai padirbs dolidą tai žinom iš 1996-1999 istorijos. Beliks tik kokius ferų variklius uždrausti ir kokiems Maklarenams su Reno sparnus numauti ir bus genijaus patarimų kūrinys pirmas rikiuotėje :)
sparcis
| 2010 Rugpjūčio 19 d. 20:41
Na manau vaziavimas cia nieko detas esme tame kas LETAS tas Mercas o Rosbergas is ju isspaudzia siek tiek daugiau nes jis yra jaunesnis ir susipazines su siuolaikinemis buolidu savybemis ir priprates prie pasikeitimu. O Shumis grizes i F1 siemet atsisedo kardinaliai i kitoki buolida kuriais jis lenktyniavo tai cia nieko nuostabaus nera ir priedo tas buolidas buvo komplektotas Butonui bet anas pabego i Mclaren tai ir neliko laikui Shumiui susikurti savo nes buvo jau gatavas pagal Butono poreikius. Ir siaip didziausias Mercu minusas yra didziulis greicio trukumas.
Jekyll
| 2010 Rugpjūčio 19 d. 20:28
Legendinis ne tik važiavimu, bet ir šnekomis visus juokina. Galės daryti karjerą šioje srityje, kai bus išspirtas iš Mercedes - greičiausiai kito sezono viduryje.
minardi
| 2010 Rugpjūčio 19 d. 19:33
pries si sezona tikejau kad gali kovoti-bet dabar pirma NR aplenk-
×