M. Schumacheris: „Mercedes“ nurašyti anksti (12)

M. Schumacheris: „Mercedes“ nurašyti anksti
logo 2011 Balandžio 01 d. 22:40, Mercedes
Michaelis Schumacheris paragino po nesėkmingo pasirodymo pirmosiose lenktynėse Australijoje nenurašyti jo atstovaujamos „Mercedes“ galimybių šių metų „Formulės-1“ čempionate.
Vokiečio teigimu, komandoje vyrauja teigiamos nuotaikos ir kovinė dvasia. Jis išreiškė viltį, kad ekipa Malaizijoje pasirodys geriau nei praėjusį savaitgalį Melburne.
„Be jokių abejonių, norime pasirodyti geriau nei pirmosiose lenktynėse, kurios nuvylė mus visus“, - pareiškė M. Schumacheris.
„Mes tai aiškiai suprantame kaip iššūkį ir mus gerokai per anksti nurašyti. Visi komandoje išlieka teigiamos nuotaikos ir kovingai nusiteikę. Taigi, tikiuosi mums geresnio savaitgalio. Savaitgalio, kuris mus įkvėptų toliau“, - vylėsi vokietis.
Kitas „Mercedes“ lenktynininkas Nico Rosbergas atkreipė dėmesį į neįprastas Melburno trasos charakteristikas ir leido suprasti, kad pagal pasirodymą Australijoje nederėtų daryti išvadų apie tikrąjį komandų pajėgumą.
„Esame tikri, kad Malaizijoje bolidas bus patikimas“, - sakė pilotas.
Melburnas – unikali trasa. Žinome, kad po kelerių artimiausių lenktynių turėsime gerokai aiškesnį supratimą apie savo pajėgumą“, - pastebėjo sportininkas.
„Manau, kad kitą sekmadienį galime nustebinti žmones. Iš paskutinių bandymų Barselonoje žinome, kad bolidas yra greitas, tad turime dirbti, kad įrodytume tą potencialą“, - pridūrė jis.

Komentarai (12)
vaidas1
| 04/01 22:41 Atsakyti
Kaip galima nurasinėti po pirmu lenktyniu,cia jau nurasyt galima po puse sezono,na aisq koki HRT jau visi nurase :D
sparcis
| 04/01 22:48 Atsakyti
Na del Mercedes tikrai lb viliuosi kad pasieks gerus rezultatus lenktynes kaip kad buvo paskutinem dienom Barselonoje :) Na o del pirmu isvadu del ekipu pajegumo manau istiesu yra per anksti spresti aisku mazdaug bus po kokiu 5 etapu ne anksciau na o kaip tas Fabio sake kad nurasyti reiktu Ferrari si sezona tai tikrai matosi koks jis yra "ismincius". O kas liecia Mercedes tai tikrai tikiu ir viliuosi kad parodys savo potenciala kita savaitgali :)
MichaelMercedes
| 04/01 23:41 Atsakyti
Na nemanau kad dede Brownas ir Michaelis su Nico leis kam nors pasityciot....sekmes Mercedes
Rolle
| 04/01 23:51 Atsakyti
cia dar balandzio 1,ar cia rimtas straipsnis?
juozasq
| 04/02 01:10 Atsakyti
nenurasom tikrai mercedesam sezono.... tikim jog malaizijoj bus stiprus gana... kur nereikes tiek prispaudziamosios galios...
dam
| 04/02 11:03 Atsakyti
Na pasirodyti blogiau nei Melburne butu tikrai jau labai sunku;) O kaip bus Malaizijoj pamatysim jau kita savaitgali. Tikiuosi bent kelis taskus paims.
burgerking
| 04/02 11:05 Atsakyti
Biski ne i tema klausimas, bet ar galima kur internete paziuret ar atsisiust visa 2003 f-1 sezona, video su kvalifikacijom?
weegiz
| 04/02 12:03 Atsakyti
tai faktas kad per anksti, nes antra vieta planuojama dar pries sezona buvo, o "planom bancit nelzia" :D
tribeca
| 04/02 12:38 Atsakyti
Prie ko cia patikimumas, tegul jis geriau pasiziuri koks auksciu skirtumas tarp jo priekinio sparno ir asfalto ir palygina ji su rbr ir mclaren.
juozasq
| 04/02 18:20 Atsakyti
burgerking abejoju ar tai imanoma,o as asmeniskai turiu visa 2009 sezona pilnai bbc
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas