M. Schumacheris: naujo bolido pristatymas – ypatingas jausmas (4)

M. Schumacheris: naujo bolido pristatymas – ypatingas jausmas
logo 2012 Vasario 21 d. 10:51, Mercedes
Pristatydamas naująjį „Mercedes W03“ bolidą šios komandos lenktynininkas Michaelis Schumacheris neslėpė geros nuotaikos ir optimistinio nusiteikimo prieš artėjantį šių metų „Formulės-1“ čempionatą.
„Man teko dalyvauti tikrai nemažai naujų bolidų išbandymų ir pristatymų, tačiau net ir po tiek daug metų, turiu pripažinti, tuomet vis dar jaučiuosi ypatingai. Tokios dienos yra ypatingos akimirkos. Jos visuomet kupinos vilties ir laukimo“, – kalbėjo vokietis.
„Jau praėjusią savaitę, kai „F1 W03“ vairavome pirmąjį kartą, iškart susidarėme gerą įspūdį ir jausmą. Šiandien pradėsime intensyvų darbą, paversdami jį konkurencingu bolidu.“
„Akivaizdu, kad tik po kelių savaičių sužinosime, kiek pažengėme į priekį, tačiau jau dabar galiu pasakyti, kad vaikinai ir merginos gamyklose Brackley ir Brixworthe buvo puikūs, įdėję tiek daug pastangų – galime jiems tik labai padėkoti. Žinau, kokio atsidėkojimo jie norėtų, ir mes tikrai bandysime tai pasiekti“, – teigė patyręs pilotas.
„Kalbant apie mane, aš pasiryžęs ir vėl kovoti, nekantriai laukiu naujo sezono, nesulaukiu jo pradžios.“
Šie metai yra paskutiniai septyniskart pasaulio čempiono M. Schumacherio trejų metų sutartyje su „Mercedes“ komanda. Ar legendinis vokietis liks „Formulėje-1“ toliau, greičiausiai daug priklausys ir nuo šiandien pristatyto bolido pajėgumo.
[gallery id=920]

Komentarai (4)


LEVitaminas
| 2012 Vasario 21 d. 18:05
Aš manau, kad Schumis tikrai pasiliks F1, aš ji pradėjau (kaip lenktynininką) mylėti nuo trijų metų.
Vandamke
| 2012 Vasario 21 d. 17:18
Nera didesnio pagarbos verto piloto rikiuoteje. Aciu Tau Michaeli.
tomas29
| 2012 Vasario 21 d. 12:00
jei bolidas konkurencingas siais metais bus, bus ir rezultatai.
KAWASAKI zx6r
| 2012 Vasario 21 d. 11:47
Viskas bus gerai tik, kad bolidas patemtu ir dar Sumis su Rosbergu dar parodys , gal?
×

F-1.lt pulsas