M. Schumacheris pakeis F. Massą (papildyta) (391)

logo 2009 Liepos 29 d. 20:36, Ferrari
„Ferrari“ komanda patvirtino, kad artimiausiose lenktynėse Valensijoje, Ispanijoje, septynis kartus pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris pakeis Vengrijoje susižeidusį ekipos pilotą Felipe Massa.
Komanda pranešė, kad vokietis yra pasirengęs sėsti prie bolido vairo ir šiuo metu ruošiasi lenktynėms Ispanijoje rugpjūčio 23 d. Iš „Formulės-1“ dar 2006 m. pabaigoje pasitraukęs M. Schumacheris žada aktyviai treniruotis ir komanda tikisi, kad po to, kai jis susižeidė šių metų pradžioje nukritęs nuo motociklo, nebeliko jokių sveikatos sutrikimų.
Anksčiau sportininko vadybininkas W. Weberis teigė, kad nėra jokių vilčių vėl išvysti legendinį vokietį prie „Ferrari“ vairo.
„Visų pirmiausia, ačiū Dievui, sulaukėme gerų žinių apie Felipe. Dar kartą linkiu jam viso kuo geriausio. Šiandien po pietų buvome susitikę su Stefano Domenicali ir Luca di Montezemolo. Kartu nusprendėme, kad aš turėčiau ruoštis pakeisti Felipe artimiausiose lenktynėse“, - sakė M. Schumacheris.
„Tiesa, kad mano karjėros skyrius susijęs su „Formule-1“ jau buvo baigtas, tačiau esu lojalus savo komandai ir negaliu ignoruoti susidariusios nemalonios situacijos. Kaip sportininkas labai laukiu šio naujo iššūkio“, - teigė pilotas.
M. Schumacheris nėra bandęs šių metų „Ferrari“ technikos ir nuo praėjusių metų balandžio nevairavo „F-1“ bolido.


Komentarai (391)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Orezon
| 07/31 17:49 Atsakyti
Michaeli, pirmyn. Old school rules! ;}}
V-power
| 07/31 12:54 Atsakyti
Demokritas, tai kad 1protingas tikriausiai ir yra koks moderatorius ar kas panasaus, tik paziurek kiek komentaru vien tik del jo yra prirasoma, o tai tikrai kazkiek turi buti f1.lt naudinga, ir siaip logiskai mastant juk negali zmogus buti toks paranojikas kad visur tik ferrari blogi mato, taigi pasekit mano pavyzdziu ir nekreipkit i jo komentarus demesio, juk matot kad nesamones jis raso.
SeLMiz
| 07/31 12:48 Atsakyti
Cituoju: Michaelis yra labai naudingas Ferrari, jis gali pasirodyti taip gerai, kad jie pasirašys su juo kontraktą dėl pagrindinio piloto vaidmens 2010 metams.
Staryj-FF
| 07/31 12:44 Atsakyti
ir as jo laukiu, kaip dievo :)))
Staryj-FF
| 07/31 11:55 Atsakyti
ar vienas 1_leila kalbejo ar ne, karavanas juda ir manau didziausia reklamine kompanija per f1 history
Zeto
| 07/31 11:46 Atsakyti
augustonas>>>> jis netik legenda, jis ir Dievas. On your knees :D :D :D O benetonas tikrai anuomet nebuvo varganas. Gal nebuvo kitos klases,kaip feraris, bet buvo is top komandu + nelegali kuro pildymo sistema ir daugybe itarimu del TC. Bet tai istorija ir nebesigilinkim i detales. Su kuo be jokios ironijos sutinku, tai tai,kad jis visu laiku populiariausias pilotas....
Vy_tux
| 07/31 11:44 Atsakyti
Dienrastis "Lietuvos rytas" siandien cituodamas "The Guardian" zurnalista parase, kad MS pakeis Massa visa si likusi sezona. Manau, kad Massa greit pasveiks ir MS sudalyvaus tik keliuose etapuose..
L'user
| 07/31 11:34 Atsakyti
Misai ratus sukti seksis iprastai, kaip ir visiems. F1 pilotas neturi bedu adaptuojantis prie naujo ziedo. Hamiltonas 2007 lakste visur labai greitai, nesvarbu, ar pirma, ar ne pirma karta ten atvykdavo.
Polism
| 07/31 02:13 Atsakyti
ziuriu f1 nuo 89m, ir tikrai bus idomu pamatyti ms grystant, kaip ir kitus garsius lenktynininkus taip darant kadaise. Bus proga paziureti visas treniruotes kaip jam seksis ratus sukti apie nematyta Valensijos zieda
Duck Hunter
| 07/31 01:16 Atsakyti
F1_PAJACE > ne tau sneketi kitu vardu, tad uzsiciaupk geriau. Tavo zodziai lyg sudas i klozeta - plaukia niekam neidomus pasroviui. Ir apskritai - tu pats esi klaida
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas