M.Schumacheris: V.Rossi pasirodė teigiamai (49)

M.Schumacheris: V.Rossi pasirodė teigiamai
logo 2006 Vasario 02 d. 16:39, Ferrari
Michaelis Schumacheris ir kiti „Formulės-1“ pilotai teigiamai įvertino iki šiol vykusius Valentino Rossi bandymus.
„Labai sunku ką nors spręsti, nes jis atliko tik tris bandymus, tačiau visi jie paliko teigiamą įspūdį“, – pareiškė septyniskart čempionas.
„Nemanau, kad jam reikia mano patarimų. Jis neabejotinai talentingas, be to, manau, jog pereiti nuo dviejų prie keturių ratų yra lengviau. Net važiuodamas keturiais ratais jis gali naudotis turimais įgūdžiais“, – paaiškino vokietis.
Žurnalistai M.Schumacherio paprašė įvertinti ir V.Rossi nesėkmę pirmąją bandymų Valensijoje dieną, kai šlapioje trasoje italas nesugebėjo įveikti nei vieno rato ir apsisuko įveikęs vos devynis posūkius.
„Tokiomis sąlygomis tai visiškai normalu, net ir naudojant lietui skirtas padangas. Buvo labai slidu, todėl taip ir atsitiko“, – teigė „Formulės-1“ veteranas.
Jam antrino ir kitas patyręs lenktynininkas – „Toyota“ ekipos narys Jarno Trulli.
„Tokiomis sąlygomis, kuriose Valentino pradėjo bandymus, sunku ne tik jam, bet ir mums, profesionaliems „Formulės-1“ lenktynininkams. Tai, kad tarp mūsų važiuoja motociklininkų čempionas, įneša į „Formulę-1“ šviežumo. Dabar jam svarbiausia nepersistengti“, – teigė V.Rossi tėvynainis.
1997 metų „Formulės-1“ čempionas Jacques Villeneuve‘as, važiuojantis „BMW Sauber“ komandoje, nebuvo nustebęs V.Rossi pasirodymu.
„Smagu, kad jis važinėja kartu su mumis. Pamatęs, kaip jis važiuoja, siūlyčiau jam mesti motociklus ir persikelti čia, o aš tuo tarpu galbūt pereičiau ten. Manau tai, jog jis važiuoja gerai, yra visiškai normalu. Sunkiausia išgauti tas likusias dešimtąsias sekundės dalis“, – pabrėžė kanadietis.
„Williams“ pilotas Nico Rosbergas pastebėjo, kad V.Rossi turėjo technikos pranašumą prieš kitus lenktynininkus.
„Be abejo, jis turi talento šiam sportui, tačiau reikėtų pažiūrėti, kaip jam sektųsi lenktynėse. Jis turi technikos pranašumą, jis naudoja 10 cilindrų variklį (tiesa, apribotą pagal 2006 metų techninius reikalavimus – red. past.), tačiau kaip pirmą kartą jis pasirodė visai neblogai“, – teigė jaunasis sportininkas, pats tik šiemet debiutuosiantis „Formulėje-1“.
Manoma, kad „Ferrari“ komanda, kurios bolidus bando V.Rossi, svarsto galimybę šią motociklų pasaulio žvaigždę pakviesti į savo gretas jau kitų metų sezonui.

Komentarai (49)


Leroy
| 2006 Vasario 04 d. 19:25
ej, man patiko zako mintis: "tegu rossi varo cia, a as pakeisiu ji mocuose" :DD tyli kiaule gilia sakni knisa :D
xherezor
| 2006 Vasario 03 d. 20:05
Liamaz > klysti. nuo pasnekesiu su tavim man protas nelaveja. cia labdaringai su tavim bazarinu. o tavo nuomone visada cutaps su MS, cia jau faktas.
Liamaz
| 2006 Vasario 03 d. 19:24
zx>> koks skirtumas, su kvailiu irgi galima prota lavinti...:D
zx
| 2006 Vasario 03 d. 19:22
xherezor,Liamaz>>Ar nepastebėjot,kad vieni likot š... malt?
Liamaz
| 2006 Vasario 03 d. 19:18
Zodziu Michaelis kaip ir galima buvo tiketis mano atzvilgiu apie Rossi tokia pat nuomone, o jei kam nepatinka, tai cia ju problemos.
xherezor
| 2006 Vasario 03 d. 18:55
tai, ka man bandai pakartoti n-aji syki, geriau kartok pats sau. man iki tavo lygio reiktu leistis, o ne kilt.
Liamaz
| 2006 Vasario 03 d. 18:30
is taves mane juokas ima, pradejai kalbet i pievas, taip ir brendi tolyn i jas. As n karta tau kartojiu ( gal pagaliau tau prasvieses ) jei tu nesupranti ka kitas kalba, tai tu jo ir nesuprasi, kadangi tu busi zemesnio lygio. tavo lygis atspindi tavo pasisakymus i pagal proto elgsena. siuo atveju komentuodamas neblaivas mintis ant kito atzvilgiu, iki kurio asmens lygio esi nepatapes.
xherezor
| 2006 Vasario 03 d. 18:06
tau nieko protingo rasyti nereiketu, nes tu nieko vistiek neikerti. o savo bajerius supranti taip pat tik tu vienas. prie ko cia ta tavo mociute? vienu zodziu, smagu pasijuokti is tokiu kaip tu.
Liamaz
| 2006 Vasario 03 d. 17:51
na tai zinok tavo kulturos mokytoja buvo mano moiciute. o siaip viska pasakiau ka noreju...tad mastyk ka dar cia parasius protingesnio, nes maloniai skaitosi tavo sapaliojimai is nieko.
xherezor
| 2006 Vasario 03 d. 17:46
pirma prikliedi kazin kiek, o po to - "prie ko cia as?"... geras. kokios dar pasekmes? apie ka cia vapi? pakartosiu bene 5kart - kalbi vejus cia tu. man nerupi, ka tokie kaip tu suprato ir kokias isvadas pasidare. o del "atvokumo", tai be abejo, nezinau, ka tai reiskia. puikiai pazistu viena kalbos kulturos destytoja, mes su ja gardziai pasijuokem, ji sake, jog taip pat pirmakart girdejo toki nesamoninga zodi. taigi, turbut sunku tau, vaikeli, gyventi, kai esi toks protingas, o aplink pilna kvailiu, kurie taves nesupranta.
×