M. Sureris: atleisčiau visus „Ferrari“ strategus (1)

M. Sureris: atleisčiau visus „Ferrari“ strategus
logo Rugpjūčio 16 d. 15:27, Ferrari

Buvęs F-1 lenktynininkas Marcas Sureris pareiškė, kad atleistų visus „Ferrari“ strategus už jų šiemet padarytas klaidas.

Šiemet italų ekipa buvo kritikuojama dėl įvairių dalykų. Komandai iškovoti aukštų rezultatų sutrukdė technikos gedimai. O varžybų metu klydo ne tik strategai, bet ir sportininkai. Vis dėlto dėl strategų klaidų labiausiai nukentėjo Charlesas Leclercas, kuris sezono pradžioje pirmavo čempionate, o dabar nuo pagrindinio varžovo Maxo Verstappeno jau atsilieka 80 taškų.

Kiek daug kainavo „Ferrari“ strategų klaidos primena tas faktas, jog C. Leclercas pirmavo Monake, Didžiojoje Britanijoje ir Vengrijoje vykusiose lenktynėse, bet nei vienose iš jų net neužlipo ant apdovanojimų pakylos.

Kitas „Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas taip pat prarado taškų dėl strategų klaidų. Bet Ispano nuostolis tam tikrose lenktynėse buvo mažesnis tik dėl to, jog pats sportininkas sugebėjo nesutikti su kai kuriais ekipos sprendimais.

Buvęs F-1 lenktynininkas Ralfas Schumacheris mano, kad vadovas Mattia Binotto gali būti priverstas trauktis. Tuo tarpu M. Sureris teigia, kad visų pirma reikia atleisti tuos, kurie klysta.

„Strategai turėtų būti atleisti. Sunku net suprasti, kaip galima tiek daug kartų suklysti. Aš atleisčiau visus strategus. Neįtikėtina, kaip galima tiek klysti“, - pareiškė M. Sureris.

Šveicaras taip pat pašaipiai pakomentavo M. Binotto komentarus po Vengrijos GP, kuomet italas sakė, kad komandai nepavyko pasiekti aukštų rezultatų ne dėl taktinių sprendimų, o dėl to, jog automobilis buvo nepakankamai greitas.

„Žinoma, kad automobilis yra nepakankamai greitas, kai ant jo sumontuoji netinkamas padangas. Prieš tai vykusiose lenktynėse jie pirmavo, tad žinoma, kad jų bolidas yra lėtas...Galų gale kažkam valdžioje turi kilti klausimas „kas vyksta?“, juk jie turi greičiausią automobilį rikiuotėje.“

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 439
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
IP: 7d58bd4 | 08/16 23:26 Atsakyti
Netrukus išeis oficialus licenzijuotas F1 Manager 22 strateginis PC žaidimas, galės Ferrari strategų komanda pasipraktikuot, susipažint su lenktynių valdymu. Gal pagerės rezultatai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas