M. Sureris: S. Vettelio prastų rezultatų priežastis - „Aston Martin“

M. Sureris: S. Vettelio prastų rezultatų priežastis - „Aston Martin“
logo 2021 Gegužės 12 d. 21:09, Aston Martin F1

Buvęs F-1 pilotas Marcas Sureris mano, kad dėl prastų Sebastiano Vettelio rezultatų kaltas yra ne pats vokietis, o jo atstovaujama „Aston Martin“ komanda. Šveicaro teigimu, 2020 m. „rožinis Mersedesas“ suteikė S. Vetteliui klaidingų vilčių, o į tai, kad iki 2020 m. komanda buvo sukūrusi tik „vidutinio lygio bolidus“, nebuvo atsižvelgta.

„Jis tikrai viską padarė teisingai. Problema - komandos istorija. Iki praėjusių metų ji buvo sukūrusi tik vidutinio lygio bolidus. O pernai jie turėjo gerą automobilį. Sebas pagalvojo, kad pakeitęs komandą galės kovoti dėl aukštesnių rezultatų. Bet pernai komanda naudojo „Mercedes“ bolido kopiją“, - teigė M. Sureris.

„Šiam sezonui, nors ir minimaliai, reglamentas pasikeitė, tad komandos turėjo modifikuoti savo bolidus. Tad šį kartą „Aston Martin“ visus tuos darbus turėjo atlikti pati ir padarė taip, jog bolidas dabar yra prastesnis. O Sebas turbūt pagalvojo, jog jam pavyks kovoti dėl geresnių rezultatų, nes „Mercedes“ bus kaip nors su tuo susijusi.“

Kalbėdamas apie kitas lenktynes, kurios vyks Monake, M. Sureris išliko optimistiškai nusiteikęs.

Monakas yra išskirtinė vieta. Bolidas turi tikti tai trasai. Sebastianas sakė, kad vis geriau jaučiasi automobilyje. O tai gali būti geras ženklas prieš lenktynes Monake. Manau, kad ateityje vis dėlto viskas bus gerai. Ekipos gretas papildė nauji žmonės. Tad ši komanda su laiku turėtų tapti aukštesnio lygio.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821