M. Verstappenas apie bolido problemas: turėjau būti trečias (4)

M. Verstappenas apie bolido problemas: turėjau būti trečias
logo 2017 Birželio 24 d. 18:44, Getty Images / Red Bull Content Pool

Maxas Verstappenas po to, kai iškovojo penktąją vietą po Azerbaidžano GP kvalifikacijos, nebuvo labai patenkintas ir buvo įsitikinęs, kad galėjo būti trečias. Olandas yra įsitikinęs, kad jei ne bolido problemos, jis galėtų pasirodyti daug geriau.

Kanados GP lenktynininkas turėjo pasitraukti iš kovos dėl to, kad prarado galią bolide.

„Būti penktam nėra labai gerai. Žinoma, problemos trečioje treniruotėje nebuvo idealios. Antroje kvalifikacijoje buvo problemų su bolidu, kai variklis šiek tiek atsijunginėdavo. Tai taip pat nebuvo gerai“, - kalbėjo olandas.

„O paskutiniame kvalifikacijos rate, kuris žinoma ir skaitosi, buvau trejomis dešimtosiomis greitesnis negu mano geriausias ratas, bet turėjau problemų su pavarų dėže. Todėl tiesiosiose praradau daug laiko, kas buvo labai skausminga.

Turime tai išspręsti, nes taip darytis neturi. Per daug problemų. Aš esu kiek nusivylęs penkta pozicija, net gi su visomis problemos turėjau būti trečias.“

[gallery id=1271 rand=rand]Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Bimbiris
| 06/25 12:27 Atsakyti
taip, vienas is 20 geriausiu esanciu siuo metu rikiuoteje
errnis
| 06/25 12:01 Atsakyti
Daugiausiai klaidu ir daugiausiai beleka snekantis pilotas jokio progreso po 2016 m sezono
ZEED
| 06/24 22:46 Atsakyti
kad talentingas tai faktas, bet kad vienas geriausiu? tikrai ne. Daug klaidu, daug sudauzytu bolidu per kelis GP, praktiskai avarija kas antrose GP, ir neskaitant to kad sugedo praejusiam GP, uztenka paziuret I bendra tasku suma ir atsilikimas nuo Perezo 1 tasku ne kazka gero pasako apie MAxa.
leksas
| 06/24 21:59 Atsakyti
Vienas iš geriausių pilotų rikiuotėje šiuo metu.
×

TOP naujienos