M. Verstappenas Baku bandė gudrauti

M. Verstappenas Baku bandė gudrauti
logo 2022 Birželio 14 d. 11:53, Pixabay

Nuo 2019 metų „Formulėje-1“ pradėjo duoti vieną tašką už greičiausią lenktynių ratą. Tokiu bÅ«du, pasaulio čempionate atsirado 22 papildomi taškai – tai praktiškai tolygu vienai pergalei etape.

Nenuostabu, kad lenktynininkai ir komandos sukÅ«rė ypatingus bÅ«dus kovoti dėl šio papildomo taško – klasikiniu stiliumi tapo sustojimas boksuose prieš pat varžybų pabaigą ir naujų padangų užsidėjimas, žinoma, jei tai galima padaryti neprarandant pozicijų.

Pasibaigusiose Baku lenktynėse nuo 36 rato greičiausią ratą buvo užfiksavęs „Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas. Distancijai artėjant į pabaigą, nei meksikietis, nei jo partneris Maxas Verstappenas neturėjo galimybės surengti „nemokamo“ sustojimo ir galėjo pasitikėti tik tomis padangomis, kokias tuo momentu turėjo.

Tačiau po lenktynių paaiškėjo, kad tai nesutrukdė M. Verstappenui sukurti gudrų planą, apie kurį papasakojo „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko.

„Maxas bandė pasielgti labai gudriai, - kalbėjo H. Marko. - Iš pradžių jis atitraukė visų mÅ«sų dėmesį, pasakydamas apie stabdžių problemą. Bet iš karto po to, priešpaskutiniame rate, jis užfiksavo rekordinį laiką pirmame sektoriuje“.

Verstappenas atakavo iš visų jėgų, norėdamas atimti vieną tašką iš ekipos partnerio. Bet jam pritrÅ«ko tik akimirkos – 0,004 sek. Geriausia ratas liko S. Perezo kraityje, o Verstappeno gudrybę mažai kas pastebėjo.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 4
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794