M. Verstappenas: bolido svorio problemos nepavyks greitai išspręsti (3)

M. Verstappenas: bolido svorio problemos nepavyks greitai išspręsti
logo Rugpjūčio 12 d. 19:45, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ sportininkas ir čempionato lyderis Maxas Verstappenas pasidžiaugė, kad šiemet lenktynininkai gali važiuoti arčiau vienas kito, bet nėra patenkintas vis didėjančiu F-1 automobilių svoriu. Ir anot olando, šios problemos greitai nepavyks išspręsti.

Pernai automobiliai svėrė 752 kg. Šiemet, sukūrus pagal naują reglamentą, jų svoris išaugo iki 798 kg. O dar prieš hibridinių variklių erą, kuri prasidėjo 2014 m., bolidai svėrė mažiau nei 700 kg.

Daugelis sportininkų ne kartą yra neigiamai pasisakęs apie vis didėjantį automobilių svorį, kuris turi įtakos jų vairavimui trasoje.

M. Verstappenas, kuris F-1 debiutavo 2015 metais, teigia, kad nėra sprendimo, kuris pradėtų šią problemą greitai išspręsti.

„Manau, kad sekti varžovui iš paskos dabar yra lengviau. Tai pozityvus ženklas. Bet automobilių svoris... dabar jie labai sunkūs, o tai tikrai nėra gerai. Deja, bet nematau sprendimo, kuris padėtų šią problemą greitai išspręsti“, - kalbėjo sportininkas.

„Bet su sekimu iš paskos ir kitais dalykais dabar situacija yra geresnė.  Žinoma, sunku pasakyti kiek situacija galėtų būti geresnė, bet dabar bent jau turime geresnes galimybes lenktyniauti ir kovoti trasoje. Tačiau yra trasų, kuriose vis dar sunku varžovui sekti iš paskos. Bet tai susiję su perkaistančiomis padangomis ir kitais dalykais. Tad vis dar yra sričių, į kurias turime atkreipti dėmesį.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 341
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
egis01
IP: b356cb1 | 08/12 21:20 Atsakyti
Sukurk koki nori bolida, uz kiek tik nori melejonų, bet fizikos dėsniams *** .
N7
IP: 1697183 | 08/12 20:14 Atsakyti
Na visada juk galima mažiau ėst...
F1 Fanas
IP: e8c13c5 | 08/12 20:06 Atsakyti
Protingai kalba, ne kaip ta bobike nepatenkinta viskuom :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas