M. Verstappenas: buvome nepakankamai greiti, kad kovotume dėl „pole“

M. Verstappenas: buvome nepakankamai greiti, kad kovotume dėl „pole“
logo 2021 Spalio 09 d. 17:43, Red Bull Content Pool

„Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas teigia, kad net ir išvengęs problemų kvalifikacijos pabaigoje, nebūtų galėjęs iškovoti „pole“ pozicijos.

Olandas šiandien surengtoje kvalifikacijoje liko trečias. Bet pritaikius 10 starto pozicijų baudą „pole“ iškovojusiam Lewisui Hamiltonui, sportininkas rytojaus lenktynes pradės iš antros pozicijos, greta Valtteri Botto.

Nepaisant to, jog M. Verstappenas kvalifikacijos pabaigoje skundėsi per anksti pasibaigusia baterijoje sukaupta energija, sportininko teigimu, jis buvo nepakankamai greitas, kad iškovotų „pole“ poziciją.

„Rato įveikimo laikai buvo gana geri, nors paskutiniame rate ir pritrūko galios tiesiojoje. Mes pabandysime išsiaiškinti kas nutiko. Bet kokiu atveju buvome nepakankamai greiti, kad kovotume dėl „pole“ pozicijos“, - kalbėjo M. Verstappenas.

Olandas neišvengė sunkumų penktadienį vykusių treniruočių metu. Bet kvalifikacijoje atrodė stipresnis.

„Prisiminus sąlygas trasoje, kvalifikacijoje buvo nelengva nuo pat važiavimų pradžios. Bet žinant kaip viskas klostėsi vakar, šiandien atrodėme daug geriau. Taigi, trečia vieta buvo maksimumas, kurį šiandien galėjome pasiekti. O rytoj lenktynes pradėsime iš antros vietos. Palaukime ir pamatysime. Nežinia koks bus oras rytoj. Bet viską vertinant bendrai, esu patenkintas.“

"Istanbul Park", Stambulas
Trasa: "Istanbul Park", Stambulas (Turkijos GP)
Ilgis: 5,338 km Ratų skaičius: 58
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0