M. Verstappenas: esame stiprūs įveikiant ilgas distancijas (1)

M. Verstappenas: esame stiprūs įveikiant ilgas distancijas
logo 2016 Rugsėjo 30 d. 21:45, Red Bull/Getty Images
„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas liko patenkintas penktadienį Malaizijoje vykusių F-1 treniruočių metu pademonstruotu tempu įveikiant ilgas distancijas.
Nors olandas nuo geriausią rezultatą užfiksavusio Lewiso Hamiltono atsiliko daugiau nei sekunde, sportininkas liko patenkintas bolidu. Tiesa, pilotas pripažino, kad „Red Bull“ reikia rasti būdų, kaip padidinti tempą įveikiant trumpas distancijas.
„Abi treniruotės mums sisklostė gana neblogai. Pirmose tiesiog stengiesi apsiprasti su bolidu ant naujo trasos asfalto. Manau, kad diena praėjo gana neblogai. Įveikiant trumpas distancijas galėtume būti stipresni. Gera žinia ta, kad esame stiprūs įveikiant ilgas distancijas“, – pasakojo M. Verstappenas.
„Būsime laimingi, jeigu pavyks pagreitėti įveikiant trumpas distancijas. Manau, kad su minkštosiomis padangomis tikrai galime važiuoti greičiau.“
„Labiausiai likau patenkintas savo tempu įveikiant ilgas distancijas. Su bolidu galėjau elgtis taip, kaip norėjau. Galėjau tinkamai įveikti posūkius ir išlaikyti gerą tempą.“
[gallery id=1214 rand=rand]

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas f-1
| 10/04 07:34 Atsakyti
Greit Vetteli ir Kimi Verstapenas aplenks rikiuoteje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas