M. Verstappenas: iš anksto aišku, ką pasakys „Pirelli“ (4)

M. Verstappenas: iš anksto aišku, ką pasakys „Pirelli“
logo Birželio 07 d. 11:01, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas užtikrintai pirmavo lenktynėse Azerbaidžane, kai likus keturiems ratams iki finišo neišlaikė jo galinė kairė padanga. Praradęs automobilio kontrolę, olandas neišvengė kontakto su barjeru ir pasitraukė iš varžybų.

„Žinoma, kad esu labai piktas dėl to, kas atsitiko, - kalbėjo M. Verstappenas Olandijos televizijai.- Lenktynės man nebuvo labai sudėtingos. Kontroliavau savo tempą gana ilgame distancijos ruože, stebėjau, kas važiuoja iš galo ir buvau pasirengęs pagreitėti, jei varžovai pradės artėti.

Nesistengiau smarkiai apkrauti padangų. Bet kartais mūsų sportas būna labai žiaurus ir visiems gali atsitikti panašūs dalykai“.

Maxas buvo paklaustas, ar prie avarijos neprivedė tai, kad jis norėjo užfiksuoti greičiausią lenktynių ratą – Maxas kaip tik tuo metu pagerino Lewiso Hamiltono laiką. „Nemanau, - sakė Verstappenas. - Aš neperkroviau padangų ir nejaučiau net mažiausios vibracijos. Viskas buvo kontroliuojama. Šios lenktynės buvo tikras mėšlas. Planuoju pasikalbėti su „Pirelli“, bet jau dabar aišku, kuo baigsis ši kalba: jie pasakys, kad „kaltos aplinkybės“. Jie teigs, kad ant trasos buvo pašalinių fragmentų. Kitaip nebūna. Aišku, kad ir „Pirelli“ nesidžiaugia tuo, kas įvyko, bet tai jau niekaip nepakeis šių lenktynių rezultatų.

Maxas pabrėžė, kad netiki, jog padanga buvo pažeista pašalinio daikto – nors jo problemos įvyko būtent toje vietoje, kurioje padanga sprogo ir Lance'ui Strollui.

„Reikalas tas, kad mes visi ratas po rato važiuojame ta pačia trajektorija, vien todėl, kad kiekvienas nori atsidurti oro maiše, - aiškino Maxas. - Tai, kas atsitiko su manimi, labai keista. Be to, trajektorija buvo nuvalyta po Strollo avarijos. Nors „Pirelli“, žinoma, kalbės apie anglies pluošto nuolaužas.

Imoloje buvo kaip tik taip. Bet faktas yra tas, kad padanga sprogo ne tik man vienam, bet ir Strollui. Gerai, kad dar likau čempionato lyderiu – nors atotrūkis galėjo būti dar didesnis, o tai yra labai svarbu“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 174
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 105
Komanda: Red Bull Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (4)
Norge logo rėmėjas
IP: 930482c | 06/08 15:27 Atsakyti
maxpower
06/08 14:04

Matyt del nuolauzu ir slegius pakele :)

:))) nu cia sitas kiek suprantu rimtas padangistas, tai matomai nuogastavimai turi pagrindo. Na svarbu, kad istirtu ir sutvarkytu jei reikia
maxpower
IP: 181988c | 06/08 14:04 Atsakyti
Norge logo rėmėjas
06/08 12:24

Pasirodo, yra ir daugiau netikinčių atsitiktiniais "sutapimais"
https://www.f1news.ru/news/f1-153313.html

Matyt del nuolauzu ir slegius pakele :)
Norge logo rėmėjas
IP: 930482c | 06/08 12:24 Atsakyti
Pasirodo, yra ir daugiau netikinčių atsitiktiniais "sutapimais"
https://www.f1news.ru/news/f1-153313.html
misiulise
IP: 574b36e | 06/07 19:46 Atsakyti
Aišku Maxai, Pirelli tik sakys, kad padanga nesusidrožė, o sprogo dėl pažeidimo, o ištikrųjų žinok pirelli susimokė prieš tave ir patys įpjovė tą padangą.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas